Horoskoop

JÄÄR
Oled nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt vastuvõtlikum kui tavaliselt. Võid kergesti mõne külmetushaiguse külge saada. Väldi stressi.
SÕNN
Nüüd on suurenenud sinu vajadus romantika ja armastuse järele. Tõenäoliselt läheb sul selles küsimuses hästi ja leiad endale kaaslase.
KAKSIKUD
Täna suudad tõenäoliselt tegeleda mitme asjaga korraga. Sinu töövõime on nüüd tunduvalt suurem kui tavaliselt. Naudid aktiivset suhtlemist.
VÄHK
Võimalik, et sulle teeb täna haiget kellegi ebasiiras käitumine või tunned lihtsalt pettumust. Hakkad seetõttu inimestes just ausust hindama.
LÕVI
Oled täna aktiivses ja ettevõtlikus meeleolus. Võimalik, et satud olukorda, kus pead olema juht ja otsustaja. Partnerluses kipud domineerima.
NEITSI
Suurepärane päev, et lõpetada pikaleveninud tegemisi. Jäta liigne viimistlemine! Võimalik, et sinu poole pöördutakse mingi abipalvega.
KAALUD
Sinu tutvusringkonda võib täna ilmuda isik, kes oskab hinnata sinu intellekti. Ebasoodne on tänane päev rahaasjade ajamiseks.
SKORPION
Täna peaksid rohkem tähelepanu pöörama oma igapäevakohustustele. Unusta oma mässuline meeleolu ja püüa toime tulla ka igavate asjadega.
AMBUR
Võid täna olukordadele üle reageerida ja sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Püüa tegeleda oma asjadega, väldi aktiivset suhtlemist.
KALJUKITS
Üleüldine meeleolu on hea ja võimalik, et saad just nüüd mõne olulise probleemi lahendatud. Oled objektiivsem ja mõistlikum kui tavaliselt.
VEEVALAJA
Oled täna lõbusas tujus ja võtad elu kergelt. Mõjud ka oma kaaslastele innustavalt, kuid kipud unustama ja hilinema. Hea päev pidudeks.
KALAD
Täna suureneb märgatavalt sinu teadmistejanu. Oled täiesti võimeline suhtlema ka selliste inimestega, kellega sa tavaliselt ei lävi. Võid saada uut ja huvitavat infot.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 52 korda, sh täna 1)