Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kergemini ärrituv kui tavaliselt ja võid asja ees teist taga tüli üles võtta. Püüa pingelistesse olukordadesse suhtuda pigem huumoriga.
SÕNN
Täna aktiviseeruvad praktilised ja realistlikud meeleolud. Oskad teha loogilisi ja arukaid järeldusi. Emotsionaalselt oled täna üsnagi vaoshoitud.
KAKSIKUD
Oled nüüd soovitud kaaslane. Võimalik, et puutud täna kokku probleemidega, mida keegi teine lahendada ei suuda. Tänu elukogemusele saad sina sellega hakkama.
VÄHK
Kipud täna oma probleemidele lähenema suure ringiga, selle asemel et otsida lahendust siitsamast. Püüa vastus leida iseendast, usaldades oma intuitsiooni.
LÕVI
Puutud täna kokku elavate, nutikate ja kiire pööruga inimestega. Püüa olla võimalikult avatud, võid saada kasulikke ja huvitavaid ideid.
NEITSI
Otsid eksootikat, kuid peaksid kõige uue ja võõraga ettevaatlik olema. Hoidu liialdustest ja fanatismist. Jää selleks, kes sa oled!
KAALUD
Tänased planeediseisud soosivad ettevõtmisi, kus on vaja süstemaatilist ja realistlikku mõttelaadi. Lõbutsemiseks pole aega.
SKORPION
Hea võimalus oma rahalist olukorda parandada. Samuti on nüüd soodne aeg konkureerida ihaldatud töökohale.
AMBUR
Sobiv aeg liikumiseks ametiredelil ja suhtlemiseks võimukandjatega. Mõjud tavalisest korrektsemana ja täidad oma töökohustusi laitmatult.
KALJUKITS
Otsid täna hingetuge ja inimlikku lähedust. Oma liigse emotsionaalsusega võid teisi inimesi aga hirmutada. Soojenevad suhted vanematega.
VEEVALAJA
Meeldivate ja harmooniliste mõjudega päev. Otsid ilu ja armastust. Avalduvad sinu loomingulised võimed ning oskus olla veetlev ja ihaldatud kaaslane.
KALAD
Täna on hea päev võtta ette midagi huvitavat ja seltskondlikku. Planeediseisud soosivad maadeavastamist, uute ideede rakendamist ja reisimist.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 64 korda, sh täna 1)