Horoskoop

JÄÄR
Vajad täna tavalisest rohkem teiste inimeste heakskiitu ja julgustust. Oled vastuvõtlik kõikvõimalikele välistele teguritele. Püüa olla enesekindlam.
SÕNN
Hea päev ürituste korraldamiseks, külla minemiseks ja suhtlemiseks. Sinu vaim on valmis uuteks kogemusteks. Loomingulised mõjud.
KAKSIKUD
Mõjud täna autoriteetse ja usaldusväärsena. Hea päev jagamaks oma ideid ja arusaami kaaslastega. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
VÄHK
Oled täna tavalisest leplikum, mis on põhjustatud alateadlikust hirmust üksi jääda. Püüa vältida enese allasurumist, nii oled ise õnnelikum.
LÕVI
Võimalik, et puutud kokku isikutega, kellel on soov domineerida ja teisi kamandada. Sinus tekib tahtmine neile armutult koht kätte näidata.
NEITSI
Peaksid täna olema ettevaatlik inimestega, kes sinuga konkureerivad. Võimalik, et keegi püüab ebaausal teel uurida sinu kavatsusi ja plaane.
KAALUD
Võid järsku avastada mõnes täiesti tavalises tuttavas inspireerivaid omadusi. Hakkad talle nüüdsest tunduvalt rohkem tähelepanu pöörama.
SKORPION
Võimalik, et sinu lähedane sõber või pereliige hakkab sinult nüüd enam tähelepanu ootama. Püüa leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv suhelda.
AMBUR
Oled täna üsna range ja jäik. Seltskonnas jääd väliselt küll tahaplaanile, kuid sisemiselt tunnetad, et oled teistest peajagu üle.
KALJUKITS
Kui tunned täna soovi südant puistata, siis peaksid hoolikalt kaaluma, kellele oma isiklikke probleeme usaldada. Ettevaatust liikluses!
VEEVALAJA
Oled revolutsioonilises ja uljas meeleolus. Hea päev tõe väljaselgitamiseks ja õigluse jalule seadmiseks. Sinu enesekindlus tagab edu.
KALAD
Sinu hajameelsus võib sulle täna probleeme tekitada. Oled küll jutukas ja suhtlemisaldis, kuid pealiskaudne. Ebasoodne päev reisimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 46 korda, sh täna 1)