Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kuidagi tahtejõuetu ja lased ennast liiga palju kamandada. Püüa olla iseteadlikum ja usalda ennast ja oma otsustusvõimet rohkem.
SÕNN
Väldi uute ettevõtmistega alustamist ja kahtlaste isikutega suhtlemist. Oht langeda manipulaatorite ohvriks! Hea päev kodus toimetamiseks.
KAKSIKUD
Pööra täna põhiliselt tähelepanu just neile, kes ise sinu poole pöörduvad. Ära püüa igaühele tingimata meeldida. Hea päev uute plaanide tegemiseks.
VÄHK
Täna valitseb oht petiste ohvriks langeda. Püüa olla enesekindel ja resoluutne. Pea meeles oma õigusi ja ära lase teistel endale pähe istuda.
LÕVI
Püüa täna elust rohkem mõnu tunda. Unusta mineviku äpardused ning ela oma elu just nüüd ja praegu! Kui võimalik, korralda üks tore pidu.
NEITSI
Tunned täna tavalisest suuremat võimuiha ja soovi kontrollida inimesi enda ümber. Suudad kerge vaevaga saavutada nii tähelepanu kui ka austust.
KAALUD
Imeline päev armumiseks ja selle väljanäitamiseks. Soodne aeg alustada mõnd uut ettevõtmist, sõlmida lepinguid ja sooritada tehinguid.
SKORPION
Tänase päeva peamised märksõnad on pehmus, väljapeetus, järeleandlikkus ja hoolivus. Püüa suhtuda oma kaaslastesse suurema tähelepanuga.
AMBUR
Tänased meeleolud kipuvad olema kõike muud kui töised. Võimalik, et unustad mõne lubaduse, mille hiljuti andnud oled. Väldi liigset pealiskaudsust!
KALJUKITS
Püüa vältida kergemeelset käitumist, vastasel juhul tuleb sul selle eest maksta. Võib tekkida probleeme tervisega. Hea aeg loovaks tööks.
VEEVALAJA
Täna valitseb oht valesid ekslikult tõe pähe võtta ja lasta end ära kasutada. Ole tähelepanelikum ja ära lase võõrastel inimestel end mõjutada.
KALAD
Oled väga kangekaelses meeleolus. Kipud oma tahtmist läbi suruma ka seal, kus sind eriti tõsiselt ei võeta. Säilita väärikus ja ole tagasihoidlikum.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)