HOMSES LEHES: Vjatšeslav Leedo: kuninga roll mulle ei sobi (2)

Vjatšeslav Leedo andis oma esimese põhjaliku teleintervjuu “Pealtnägija” ajakirjanikule Mihkel Kärmasele. Saarte Hääl avaldab selle autori loal neljapäeval.

leedo-03

Vjatšeslav Leedo oma Roomassaares asuva kodu saalis, mis on täis tema ja noorema poja jahitrofeesid. “Tahaks küll öelda, et ise lasin, aga noh ei ole,” ütleb Leedo karu kohta, mis topisena saali ehib. Pealtnägija /ekraanitõmmis

“Kuninga roll mulle eriti ei sobi. Ma oleks parem siuke varahoidja, kes nii-kui võtmetega kolistab ja rahakaste liigutab keldris,” ütleb ettevõtja vastuseks ajakirjaniku küsimusele, mida ta arvab kroonimata kuningaks või vähemalt praamikuningaks tituleerimisest.

“Pealtnägija” märgib, et Leedo palgal on kuni 1000 inimest, alates kohalikust lehest ja raadiost, lõpetades transpordifirma ning pullikasvatusega. Kiirel tuuril kappame läbi tema kohvikust, ehitus- ja puidutööstusest ning lihatööstusest, mis uhkeldab Eesti suuruselt teise päikesepargiga.

Muu hulgas räägib Leedo Pealtnägijas äriga alustamisest, kadedusest, poliitikast ja loomulikult praamidest. Kuid ka näiteks sellest, mille poolest haruldast telefoni Leedo helistamiseks kasutab ja mis “sekelduse” see talle maksuametiga kaasa tõi.

Vaata “Pealtnägijat” kell 20 Eesti Televisioonist ja loe pikka lugu homsest Saarte Häälest! 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 191 korda, sh täna 1)