Janek Saar võitis 29. individuaalse meistritiitli

VÕITMATU: Janek Saar püsib kindlalt koduse lauatennise troonil. ALVER KIVI

VÕITMATU: Janek Saar püsib kindlalt koduse lauatennise troonil.
ALVER KIVI

Laupäeval Kuressaare spordikeskuses mängitud maakonna lauatennisemeistrivõistlustel tegi Janek Saar kübaratriki ja võitis oma 29. individuaalse meistritiitli.

Maakonna meistrid lauatennises selgitati meesüksik-, meespaaris- ja segapaarismängus. Üksikmängus osales 11 meest ja võitjana väljus oma 29. tiitli võitnud maakonna esireket Janek Saar, kes edestas Sven Issajevit ja Veljo Väljakivi.

“Seekordne võit tuli võib-olla lihtsamalt kui varasemad, sest minu põhikonkurent Taivo Esko pidi nendelt võistlustelt vigastuse tõttu eemale jääma,” rääkis kõik vastased alistanud Janek Saar, kes tahab järgmisel aastal võita ka üksikmängu 30. maakonna meistritiitli.

Meespaare oli tulnud mängima viis ja kolm paremat olid Janek Saar – Sven Issajev, Kalju Väljakivi – Veljo Väljakivi ja Andre Käen – Vahur Poopuu.

Segapaarismängus oli võistlustules kolm paari, kes järjestusid järgmiselt: Janek Saar – Merle Poopuu, Kaljo Väljakivi – Kadri Väljakivi ja Veljo Väljakivi – Tiia Müürisepp.

Hooajal 2016/2017 mängivad Kuressaare lauatenniseklubi SK Anto mehed Janek Saar, Taivo Esko ja Sven Issajev taas Keila Pinxiproff III kooseisus, aga seekord juba Eesti tugevuselt teises sarjas ehk esiliigas, kus lisaks saarlastele on veel võistkonnas üks välismängija Soomest. Kokku on liigas kaheksa võistkonda ja kõikidega kohtutakse kaks korda.

Eelmise nädalavahetusega sai esimene ring läbi ja kõikide konkurentidega on seega korra mängitud. Pärast esimest ringi on Keila võistkonnal võite neli ja kaotusi kolm ning selle tulemusega ollakse kaheksa võistkonna konkurentsis 3. kohal.

Kui ka pärast teistkordset läbimängimist peaks minema nii hästi, et lõpetatakse kolme parema hulgas, siis ootavad ees juba üleminekumängud pääsu eest Eesti kõige kõrgemasse ehk kõrgliigasse.

Liigas osalevad kaks võistkonda Tartust ja kaks võistkonda Pärnust, lisaks veel Viljandi, Pärnu-Jaagupi, Riisipere ja meie meeste Keila Pinxiproff III.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 152 korda, sh täna 1)