Horoskoop

JÄÄR
Tänased energiad võivad mõjutada sind endale aktiivselt mõttekaaslast otsima. Tunned täna tugevat vajadust rääkida isiklikel teemadel.
SÕNN
Haara kinni igast võimalusest, et kasutada oma loovat jõudu heaks otstarbeks. Pane rõhk inimlikule heaolule ja väldi isikliku kasu tagaajamist.
KAKSIKUD
Huvitud täna kõikvõimalikest ekstreemse iseloomuga ettevõtmistest. Samas on oht muutuda hulljulgeks. Ära võta liiga suuri riske!
VÄHK
Oled kaastundlik ja võimeline kaaslaste eest hoolt kandma. Produktiivne aeg kunstivaldkonna inimestele. Püüa seda kindlasti ära kasutada.
LÕVI
Puutud täna kokku paljude väga erinevate arvamustega ning seetõttu laieneb sinu maailmapilt tunduvalt. Hea aeg koostööks ja suhtlemiseks.
NEITSI
Täna valdavad sind vastandlikud meeleolud. Kui rõõmustad, siis nakatad sellega ka teisi ning kui kurvastad, sunnid teisi endale kaasa tundma.
KAALUD
Püüa ära kasutada kõik, mida elu sulle pakub. Pööra rohkem tähelepanu kõikvõimalikule enesetäiendamisele ja uute oskuste omandamisele.
SKORPION
Kui tunned täna sisemist rahutust ja emotsionaalset survet, siis tegele vahelduse mõttes millegi füüsilisega, näiteks sportimisega.
AMBUR
Sind hakkavad täna ärritama inimeste juures asjad, mis sunnivad sind kuidagi loobuma oma isikupärast. Tunned tavalisest suuremat vabadusejanu.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned täna suurt tõmmet religiooni, filosoofia ja alternatiivsete praktikate poole. Püüa hoiduda valeõpetusest ja manipulaatoritest.
VEEVALAJA
Oled täna egoistlikum kui tavaliselt, mistõttu inimesed, kes on siiani arvanud, et saavad sind kamandada, on nüüd sunnitud ka sinu tahtmistega arvestama.
KALAD
Oled tahtejõuline isiksus. Lähedasemad tuttavad oskavad sinu otsekohesust hinnata, kuid võõrastele võib see hirmutav tunduda. Arvesta sellega!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 58 korda, sh täna 1)