HOMSES LEHES: Libliku krundile plaanitakse erihooldekodu

Erihooldekodu plaanitakse rajada Kuressaare haigla kõrval asuvale kinnistule, mis kuulub Tullio Liblikule.

“Võimalik asukoht on tõesti Kuressaare haigla kõrval asuv kinnistu, mille kaasarendamise osas oleme kinnistu omaniku Energiamaja Konsultatsioonid OÜ-ga läbirääkimisi pidamas,” kinnitas AS-i Hoolekandeteenused kinnisvaradirektor Karl Mänd, et ettevõte on teenusüksuse rajamisest Kuressaarde endiselt huvitatud.

Lääne-Saare vallavanem Tiina Luks ütles uute majade rajamise kohta, et vald on pakkunud lahendust ehitada peremajad Sõmerale. Sellele on vastatud, et Sõmeral ei ole kättesaadavad teenused, mis on olemas linnalises keskkonnas. Luksi sõnul oleneb kõik muidugi teenusest, kuid kõik Sõmera Kodu elanikud linnas kõiki teenuseid kasutama ei hakka.

Kõigele lisaks jääb küsimus, mis saab üsna värskelt ja miljonite eest remonditud Sõmera Kodu hoonetest. “Veel üht lagunevat linnakut valla territooriumile vaja ei ole,” kinnitas vallavanem.

somera-koit-voojarv

SÕMERA KAITSEKS: Keskkond ei ole vallavolikogu sotsiaalkomisjoni esimehe Koit Voojärve sõnul parim mitte mändide ja linnulaulu pärast, vaid sealse läbipõimunud elukeskkonna tõttu. Maanus Masing

Loe pikemalt homsest Saarte Häälest

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 982 korda, sh täna 1)