Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna kerget ärevust hinges, mis on samal ajal üsnagi nauditav. Sa ei saa ka ise täpselt aru, mida ootad, kuid see tunne mõjub sulle innustavalt.
SÕNN
Tunned soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkevad suhted tuttavatega. Kaldud riskiga seotud ettevõtmistele.
KAKSIKUD
Huvitud täna kõikvõimalikest ekstreemse iseloomuga ettevõtmistest. Samas on oht muutuda hulljulgeks. Ära võta liiga suuri riske!
VÄHK
Optimistlike mõjudega päev. Suudad igas olukorras säilitada külmaverelisuse ja alustada uuesti ka liiva jooksnud ettevõtmisi.
LÕVI
Võimalik, et puutud täna kokku perekondlike kohustustega, mis seovad sind koduga rohkem kui tavaliselt. Väärtustad oma lähedasi ja vanemaid.
NEITSI
Oled täna tavalisest heatahtlikum, leplikum ja pehmem. Sul on lihtne andestada ka neile, kellega sul just kõige parem läbisaamine pole olnud.
KAALUD
Tunned end iseseisvana ja vabana teiste pealesurutud ideedest. Võimalikud uued suhted. Hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks ja reisimiseks.
SKORPION
Võimalik, et satud täna armuseiklustesse. Ootamatu suhe võib su plaanid täiesti pea peale pöörata. Väldi liialdamisi ja äärmustesse minemist.
AMBUR
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ning ära kasutada nii õppimises kui ka õpetamises. Jaga oma ideid kaaslastega.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned täna tugevat soovi üksindusse tõmbuda ja tunnetada maailma läbi loomingulise prisma. Hea päev oma ideid realiseerida.
VEEVALAJA
Tunned tugevat tõmmet inimeste poole, kes võivad mõjutada sinu vaimset arengut. Hea päev lepingute sõlmimiseks ja uute suhete loomiseks.
KALAD
Sinu ego on täna tavalisest haavatavam ja seetõttu kipud endale ette kujutama, et sinust ei peeta piisavalt lugu. Arusaamatused on kerged tekkima.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 64 korda, sh täna 1)