Horoskoop

JÄÄR
Kui tunned, et vajad täna rohkem aega, siis tegutse julgelt selle nimel, et oma töö rahulikult ära lõpetada. Kiirustamine ei tõota head!
SÕNN
Püüad enese ümber luua müstilist salapära aurat, et oma salajase sümpaatia tähelepanu pälvida. Ära sellega ainult üle pinguta!
KAKSIKUD
Tänane päev tuleb toimekas ja kiire. Võimalikud uued suhted ja palju uut informatsiooni. Oled ka ise suhtlemisaldis ja tavalisest jutukam.
VÄHK
Peamised probleemid võivad täna tekkida sellest, kui hakkad teisi kamandama ja püüad iga hinna eest oma ideid peale suruda. Keskendu enese arendamisele!
LÕVI
Soodne päev pühendamaks aega perekonnale, kodukoldele ja kodustele töödele. Otsid täna sisemist rahu ja kindlustunnet. Head suhted lastega.
NEITSI
Täna paeluvad sind suurejoonelised ja nooblid üritused. Otsid ideaalmaailma ja püüad seda oma kujutlustes luua. Reaalsus on sinu jaoks igav.
KAALUD
Võid täna kokku puutuda inimestega, kes kunagi olid sulle lähedased. Ootamatud kohtumised toovad päevaplaani muudatusi.
SKORPION
Täna valitsevad pealiskaudsed meeleolud. Kipud kergekäeliselt lubadusi andma ja raha raiskama. Samas on täna hea päev lõõgastumiseks.
AMBUR
Sinu eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam kui tavaliselt. Suudad oma meeleolu ja mõtteid väga hästi teistele selgeks teha, samas kipud liialdama.
KALJUKITS
Täna on päev, mil puutud kokku elu magusama ja meeldivama poolega. Tõenäoliselt kohtad inimesi, kes sind inspireerivad.
VEEVALAJA
Oled täna hajameelsem kui tavaliselt. Kui pead mingeid ametiasju ajama, kipud olulisi asju kahe silma vahele jätma. Ettevaatust liikluses!
KALAD
Tunned täna erilist tõmmet veekogude poole. Sinu meeleolu on unistav ja väga võimalik, et paljud sinu tuttavad ei saa sinust enam üldse aru.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)