Kuressaare kolledži tudengid aitavad heategevusmüügiga Perekodu lapsi

Kuressaare kolledži kolmanda kursuse tudengid korraldavad sündmuskorralduse aine raames traditsioonilise heategevusmüügi, mille tuluga soovitakse aidata Kuressaare Perekodu lapsi.

“Teadsime, et Perekodul läheb abi alati vaja ja eriti läksid meile hinge lapsed, kes ei saa ennast ilma suhtlustahvlita väljendada,” rääkis heategevusmüügi üks korraldajatest Maire Link.

“Abivajajad lapsed ei kuule ega saa rääkida, neil läheb oma soovide väljendamiseks vaja suhtlustahvlit, mille me ka oma teenitud tuluga soovime perekodule soetada.”

Heategevusmüük toimub kahel päeval, 9.–10. detsembril. Esimesel müügipäeval ollakse Kuressaare Saare Selveris alates kella 16.30-st. Teisel päeval aga Auriga kaubanduskeskuses alates kella 12-st. “Müüme omavalmistatud piparkooke ja on ka õnneloos, mida toetavad nii kohalikud kui ka mandri ettevõtted,” kinnitas Link.

Heategevusüritust korraldavad kaheksa kursusekaaslast: Maire Link, Kristin Kuusberg, Maria Politšuk, Katrin Koppel, Kristiina Rintala, Elis Puusik, Reili Laasmäe ja Darja Zukova.

Ettevõtmist toetavad GOSPA, Arensburg, Grand Rose Spa Hotel, Atlantis H2O Aquapark, Saaremaa Spaa Hotellid, Koduekstra, Selver, politsei- ja piirivalveamet, COOPi kauplused, Auriga kaubanduskeskus, Saarte Hääl, Maru Food, Mönus Villem, Ruthi seebikoda, restoran La Perla, Kuressaare linnateater, Saaremaa piimatööstus, Kessu kohvik, Café Mmuah ja muinsuskaitse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 201 korda, sh täna 1)