Horoskoop

JÄÄR
Otsid kirglikult võimalusi eneseteostamiseks ja oma piiride ületamiseks. Juhul kui miski sind takistab, võid muutuda vägagi vastikuks.
SÕNN
Soodne päev tegeleda materiaalse heaolu parandamisega või end harida või minna reisima. Oled suuteline teadvustama oma tõelist potentsiaali.
KAKSIKUD
Soodne päev juriidiliste probleemide lahendamiseks, kaaslaste mõjutamiseks, avalikkuse ees esinemiseks. Väldi liigset nõudlikkust enda ja kaaslaste suhtes.
VÄHK
Täna võid kokku puutuda äärmiselt ebausaldusväärsete isikutega, kes esinevad sõbralike ja meeldivatena. Ole valvel ja tähelepanelik!
LÕVI
Hakkad nüüd rohkem tähtsustama oma isiklikke vajadusi ja soove. Väga hea! Püüa leida võimalus, kuidas end maksma panna ja olla iseseisvam.
NEITSI
Oled rahulikum kui tavaliselt. Hea päev osta ilusaid asju, kaunistada kodu või külastada ilusalongi. Ka partnerluses valitseb harmoonia.
KAALUD
Hea aeg uuendusteks. Sinu ideed võivad täna leida praktilise väljundi ja varjatud armusuhted avalikuks saada. Lase asjadel loomulikku rada minna.
SKORPION
Kui sul on mingid kindlad põhimõtted, siis võib nüüd mõnigi neist kõikuma hakata. Kohtud intelligentse inimesega, kes sind vägagi innustab.
AMBUR
Kui oled aktiivne grupitöös, siis võivad sinu pingutused tuua kollektiivse edu. Hea läbisaamine ülemustega. Originaalsed ja huvitavad ideed.
KALJUKITS
Oled täna veidi udupea. Sa ei saa ise kah õieti aru, mis toimub. Hea oleks vältida ametlike lepingute sõlmimist ja finantstehinguid.
VEEVALAJA
Võib juhtuda, et satud täna olukorda, kus pead paremaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.
KALAD
Kipud täna inimestega tavalisest kergemini tülli minema. Mõjud ambitsioonika ja veidi ülbena isegi siis, kui sa sisemiselt seda pole.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)