Horoskoop

JÄÄR
Täna kulub sinu jõud ja energia partnerluse korraldamisele. Sulle on tähtis kaaslaste heakskiit ja mõistev suhtumine. Oht kaotada oma isikupära!
SÕNN
Tundeküllane päev, mis on seotud armastuse ja kõrgendatud meeleoludega. Soodne päev suhteid klaarida ja puhata. Püüa viibida looduses.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud muudavad sind ekstravagantseks ja originaalseks. Sa ei suuda üheski tegevuses või suhtes jääda normaalsuse piiridesse.
VÄHK
Täna ole valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab sulle midagi sellist, mis vajab kohest tegutsemist. Sinu reaktsioonist võib palju oleneda.
LÕVI
Kui julged oma arvamuse avalikult välja öelda, võid saavutada rohkem, kui julgenuks lootagi. Samas peaksid tähele panema ka teisi enda ümber.
NEITSI
Hea päev teha muudatusi nii, et see saaks toimuda valutult. Sinu teele satuvad meeldivad ja harmooniliselt meelestatud inimesed.
KAALUD
Püüad endast täna igati asjatundlikku ja kompetentset muljet jätta, kuid ära siiski ennast ka ülehinda. Ole see, kes sa oled, muidu võid häbisse jääda.
SKORPION
Täna on päev, mil võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondlastele, kelle jaoks sul juba ammu pole aega jätkunud. Paranda see viga.
AMBUR
Sind ümbritsevad täna heatahtlikult meelestatud inimesed, kellega saad edukalt koostööd teha. Paraneb ka läbisaamine perekonnaga.
KALJUKITS
Saad uusi tõsiseid tööülesandeid ja kohustusi. Oled kohusetundlik ja suuteline ideid ka praktikas kasutama. Võid isegi edu saavutada.
VEEVALAJA
Sinu eesmärgid annavad sulle uut jõudu ja innustust aktiivseks tegutsemiseks. Oled täna sihikindel ja vankumatu. Ettevaatust liikluses ja terariistadega!
KALAD
Kipud täna kõiki asju hullemaks mõtlema. Väldi liigset närvitsemist, tegele millegi meeldiva ja rahustavaga, mine näiteks massööri juurde.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)