Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste tegemiseks. Suudad kahetsuseta loobuda igasugusest ebavajalikust kolist.
SÕNN
Sinu liigne aktiivsus võib konflikte põhjustada. Ole oma kaaslaste suhtes tähelepanelikum, ka neil võib olla huvitavaid ja väärtuslikke ideid.
KAKSIKUD
Sind on tabanud loominguline inspiratsioon. Samas muudab suur suhtlemissoov sind liiga vastuvõtlikuks võõrastele ideedele. Ole enesekindlam!
VÄHK
Näita täna oma tundeid välja. Väldi negatiivsete tunnete allasurumist, see võib sinu tervisele lõppkokkuvõttes palju halvem olla.
LÕVI
Tunnetad nüüd kasvavat konkurentsi ja sinus tekib soov oma positsioon iga hinna eest säilitada. Võimalik, et pead selle nimel vaeva nägema.
NEITSI
Hea päev ravikuuriga alustamiseks, plaanikohaseks operatsiooniks, teaduslikuks ja loovaks tööks. Kasuks tuleb, kui vaatad enesesse.
KAALUD
Tunned täna soovi oma elus uuendusi teha. Hea aeg garderoobi ja soengu muutmiseks. Samas ära  sõpru unarusse jäta, säilita head suhted.
SKORPION
Võimalik, et saad täna ootamatu tähelepanu ja tunnustuse osaliseks. Sobiv päev näidata oma paremaid külgi. Võimalik, et sinusse armutakse.
AMBUR
Täna võid kergesti solvuda ja samal ajal oma põikpäisusega teistel inimestel närvi tõeliselt mustaks ajada. Veeda aega omaette ja lõõgastu.
KALJUKITS
Mõtle enne tegutsemist oma käitumine hoolikalt läbi ning püüa oma mõtteid väljendada selgelt ja loogiliselt. Ettevaatust terariistadega!
VEEVALAJA
Idealistlikud ja vaimsed pürgimused. Soodne aeg muusika ja kujutava kunstiga tegelemiseks. Saatus võib sulle ootamatult midagi head kinkida.
KALAD
Tunned täna soovi oma argielust välja astuda ja teha midagi täiesti vastupidist igapäevasele rutiinile. Hea päev loominguliseks tegevuseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)