Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tunned täna muret mõne tegemata jäänud töö pärast. Nüüd oleks õige aeg end kokku võtta ja pooleliolevate asjadega ühele poole saada.
SÕNN
Sinu loominguline potentsiaal on täna suurem kui tavaliselt. Töötad rohkem ja saavutad paremaid tulemusi. Aeg isiklikuks kasvuks.
KAKSIKUD
Oled täna otsustav ja enesekindel. Põhjendad oma seisukohti nii, et nad hakkavad sinusse uskuma. Tahad luksuslikult süüa ja riietuda.
VÄHK
Sinu elus hakkab tähtsat rolli mängima inimene, kellega oled juba pikka aega tuttav, kuid isiklikku suhet ei ole siiani olnud. Võid kergesti haavuda.
LÕVI
Täna on hea päev korrigeerida oma tundeid ja vaadata hoolikalt üle oma motiivid. Püüa lahti lasta ebavajalikest kiindumustest ja minna eluga edasi.
NEITSI
Täna võib alateadvus sulle kaela määrida midagi sellist, mida sa tegelikult ei vaja. Võimalik, et vaimustud või armud inimesse, kes sulle üldse ei sobi.
KAALUD
Võimalik, et tunned täna ootamatut soovi võtta ühendust mõne vana tuttavaga, kellega sa juba aastaid suhelnud pole. Soodne aeg lepingute sõlmimiseks.
SKORPION
Tunned täna soovi väikest viisi suli teha ja minna kergema vastupanu teed. Võimalik, et satud seltskonda, kus sulle pööratakse suurt tähelepanu.
AMBUR
Enesekindlus ja ebaobjektiivsus võivad täna põhjustada sotsiaalseid probleeme ja ebaõnnestumisi. Tunda võivad anda minevikus tehtud vead.
KALJUKITS
Täna on hea päev raha kulutamiseks. Oled loomingulisem kui tavaliselt ja suudad ka lihtsatest asjadest teha midagi huvitavat.
VEEVALAJA
Oled täna eneseväljenduses  meisterlik ja köidad sellega paljusid inimesi. Lähened asjadele loominguliselt ja saavutad oma eesmärgid.
KALAD
Oled täna tähelepanelikum ja tundlikum kui tavaliselt. Väga võimalik, et suudad tungida kõrgematesse sfääridesse ja tajuda asju väga peenel tasandil.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 50 korda, sh täna 1)