Horoskoop

JÄÄR
Päev toob sulle häid võimalusi eneseteostuseks. Kui oled loominguinimene, peaksid kindlasti püüdma mõnd uut ideed ka praktiliselt rakendada.
SÕNN
Märkad nüüd oma kaaslasi tunduvalt rohkem kui tavaliselt. Oled hea vestluspartner ja usaldusväärne kaaslane. Paranevad suhted perega.
KAKSIKUD
Otsid täna sedalaadi suhteid, mis pakuksid sulle turvalisust ja tuge. Parema meelega loobuksid oma igapäevakohustustest ja puhkaksid kodus.
VÄHK
Tunned vajadust süveneda filosoofiasse. Oled huvitatud erilistest asjadest, torkad silma originaalsusega ning sulle ei meeldi traditsioonilised toimingud.
LÕVI
Täna on sinu jaoks igati soodsate mõjudega päev. Võimalik, et leiad endale loomingulise väljundi, mis osutub ka materiaalses mõttes kasulikuks.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku raskete probleemidega. Saavutad edu, kui säilitad rahu ja huumorimeele. Tegele töödega, mis on pooleli jäänud.
KAALUD
Suhtud töösse väga vastutustundlikult, kuid sulle ei sobi pingeline töökeskkond. Püüa töö kõrvalt leida aega ka perekonna ja kodu jaoks.
SKORPION
Täna peaksid endale meelde tuletama vanasõna “julge pealehakkamine on pool võitu”. Püüa vabaneda takistavatest kompleksidest, ära häbene ennast!
AMBUR
Täna peaksid kõikide oma tegemiste jaoks varuma aega, et saaksid tegutseda rahulikult. Kiirustamine võib arusaamatusi tuua. Enne mõtle, siis tegutse.
KALJUKITS
Jätad endast meeldiva mulje ja mõjud usaldusväärse partnerina. Tänased harmoonilised mõjud annavad sulle hea võimaluse kõikjal läbi lüüa.
VEEVALAJA
Oled täna väga konkreetne. Kui sulle miski ei meeldi, siis ütled selle otsekohe välja. Hea aeg suhete klaarimiseks ja enesekehtestamiseks.
KALAD
Tänased planeediseisud suunavad sind sisemiste dimensioonide avastamisele. Oled võlutud müstikast ja elu varjatud aspektidest.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)