Horoskoop

JÄÄR
Mõjud täna kättesaamatu ja salapärasena, mis muudab sind vägagi köitvaks. Võimalik, et satud olukorda, mis mõjub sulle kasulikult.
SÕNN
Soodne päev liidritele. Oled võimeline lülituma globaalsetesse protsessidesse ja saama ühiskondlike ideede väljendajaks. Mõjud elujõulisena.
KAKSIKUD
Kipud täna inimesi provotseerima. Püüad igast asjast suure filosoofia teha. Võta aega oma isiklike asjadega tegelemiseks ja väldi vaidlusi.
VÄHK
Oskad toimuvat enese huvides ära kasutada. Suudad intuitiivselt kohaneda olude ja sündmustega, mis toob sulle suurt kasu. Hea päev suhtlemiseks.
LÕVI
Täna võivad aset leida vägagi intensiivsed sündmused, mis muudavad oluliselt sinu sisemaailma. Saad väärtusliku õppetunni, hinda seda!
NEITSI
Täna oleks soovitav panna rohkem rõhku grupitööle. Usalda ka teiste inimeste arvamusi ja ideid. Tõenäoliselt saavutate koos häid tulemusi.
KAALUD
Täna hakkavad tähtsat rolli mängima pealtnäha tühised asjad ja pealiskaudsed suhted võivad nüüd osutuda vägagi tähtsateks. Püüa olla tähelepanelik.
SKORPION
Oled täna vaidlushimuline ja ootad, et saaksid kedagi väitluses seljatada. Püüa rahuneda ja otsi uut huvitavat informatsiooni.
AMBUR
Täna hakkavad sinuni jõudma uudised ja informatsioon, millele toetudes saad kerge vaevaga otsuseid langetada ja olukorda õigesti hinnata.
KALJUKITS
Tänu oma otsustavusele saad nüüd üle nii mõnestki raskest probleemist. Tunned endas energiat ja soovi leida endale mõni põnev hobi.
VEEVALAJA
Püüa täna säästa energiat vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Väldi suhtlust, mis on suunatud vaid oma ego upitamisele. Hea aeg mõttetööks.
KALAD
Oled probleemide lahendamisel tõeliselt enesekindel ja hoolitsed nende eest, kes sinu abi vajavad. Sinust õhkub rahu ja heatahtlikkust.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 62 korda, sh täna 1)