Horoskoop

JÄÄR
Täna peaksid kindlasti olema väga tähelepanelik selle suhtes, mida räägid ja mida teed. Mütsiga löömise meeleolu unusta kohe ära!
SÕNN
Võid olla täna tavalisest viisakam ja diplomaatilisem ka nende inimestega, kellega sa tavaliselt läbi ei saa. Suudad osavalt ringi käia ka tülinorijatega.
KAKSIKUD
Kui peaksid täna unustama mõne lubaduse, mille oled hiljuti andnud, siis tõenäoliselt hakatakse seda sulle meelde tuletama. Püüa olla hoolas!
VÄHK
Võimalik, et puutud täna kokku selliste probleemidega, nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsi suhet iseendaga, püüa end üles leida.
LÕVI
Võimalik, et leiad oma elus midagi sellist, mida tahaksid muuta. Täna ongi hea päev teha algust selliste muudatuste ja uuendustega.
NEITSI
Võimalik, et tunned ennast mõne naabri või töökaaslase ebaõiglase käitumise tõttu veidi häirituna. Sul on raske seda pealt vaadata.
KAALUD
Väldi tülisid vanemate ja võimukandjatega. Võid masendust tunda, kuid tegelikult ei ole asi üldsegi nii halb, kui sulle tundub.
SKORPION
Planeediseisud annavad sulle erakordse mõtlemisvõime ja läbinägelikkuse. Sa ei otsi suhteid kaaslastega, suudad näha kaugemale kui teised.
AMBUR
Ole valmis aitama inimesi, kes seda vajavad. Kui lahendad teiste probleeme, võivad laheneda ka sinu enda omad. Jälgi saatuse märke.
KALJUKITS
Oled võimeline aitama kriisisituatsiooni sattunuid ja sul on kaasasündinud oskus teiste tundeid mõjutada. Hea läbisaamine kaaslaste ja lastega.
VEEVALAJA
Tänased energiad muudavad sind liialdajaks ja üleliia optimistlikuks. Peaksid siiski olema ettevaatlik, sest kõik liialdamised ei pruugi hästi lõppeda.
KALAD
Kipud täna omaette hoiduma ja üsna kinnine olema. Suhtlemisest ja lõbusast seltskonnaelust ei taha midagi välja tulla. Parem mine metsa.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 62 korda, sh täna 1)