Ärajäänud laevareisile sai ikkagi pileteid broneerida (5)

Tugeva tuule tõttu Kuivastu sadamas jäid reedel ära parvlaeva Ionas reisid Virtsust alates kell 16.15-st väljumisest. Ometi võimaldas piletimüügisüsteem Saarte Häälega vestelnud reisija sõnul pileti broneerida ka reisidele, mis olid tühistatud.

“Ionase reisid on tühistatud, aga bronne müüvad Ionase peale ikka edasi,” rääkis järjekorras passiv reisija Saarte Häälele reede õhtul. “Kui reisid on tühistatud, siis ärgu müügu sinna bronne ka. Ajuvaba käitumine!” kurjustas reisija.

TS Laevade müügi- ja teenusevaldkonna juht Pille Kauber selgitas Saarte Häälele, et pärast esimest hoiatust reedeste reiside võimaliku ärajäämise osas suleti broneeringud reisidele, mis pidid väljuma kl 16.15, kl 18 ja kl 19.30. Praamid.ee Facebooki lehel teatati reiside ärajäämisest kell 16.18.

Reisija mainitud olukord võis Kauberi sõnul tekkida reisi puhul, mis pidi väljuma kell 21.30, sest selle reisi tühistamise otsus võeti vastu jooksvalt ehk alles 1,5 tundi enne väljumist.

Virtsus tuli reedel ajavahemikus kell 17–21 järjekorras oodata orienteeruvalt 1,5–2 tundi. “Kell 22.15 reisilt jäi maha kaks veoautot ning viimased reisijad viis üle viimane reis, mis väljus kell 24,” märkis Kauber. “Kaile keegi ööseks ei jäänud,” kinnitas ta.

Kuivastus tema sõnul probleeme ei olnud ja kaile keegi ei jäänud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 584 korda, sh täna 1)