Horoskoop

JÄÄR
Oled täna mässumeelne ja võid käituda üsna kummaliselt. Tunned tugevat vajadust inimesi paika panna ja satud kergesti konfliktidesse.
SÕNN
Tunned täna rahuldust sellest, kui saad kedagi õpetada. Nii tunned end vajaliku, targa ja võimekana. Kuid õpeta eelkõige neid, kes seda ise tahavad.
KAKSIKUD
Sinu meeleolu kipub täna olema unistav ja sinu väljenduslaad ebamäärane. Kõikuvad tujud muudavad suhtlemise sinuga raskeks.
VÄHK
Saad suurimat rahuldust, kui teed tööd nii hästi kui võimalik. Oled valmis rabama isegi üle oma võimete, mis tõstab sind kaaslaste silmis.
LÕVI
Peaksid nüüd vältima ohtlikke situatsioone, kuna praegu valitseb kõrgendatud traumade oht. Samas on hea päev koristamiseks.
NEITSI
Ära lase oma entusiasmil langeda kellegi hooletult pillatud märkuse pärast. Nüüd on õige aeg tegeleda suhete klaarimisega. Aktiviseerub romantikavajadus.
KAALUD
Täna on sinu jaoks hea päev. Märkad oma meeldivaks üllatuseks, et sinuga arvestatakse rohkem, kui olid lootnud. On koostöö ja arengu aeg.
SKORPION
Kaldud täna pedantsusse. Probleemide lahendamisel oht takerduda väheolulistesse detailidesse. Hea päev arstlikuks kontrolliks.
AMBUR
Täna võib tulla sündmusterohke päev. Võimalik, et kohtad inimest, kes aitab sul pingelistest olukordadest valutult välja tulla. Väldi ületöötamist!
KALJUKITS
Püüa armastada elusolendeid võrdselt, saa aru, et algselt pole keegi teistest parem. Suhtu austusega nii endasse kui ka oma kaaslastesse.
VEEVALAJA
Mõjud veetleva ja külgetõmbavana. Sinu enesetunne on parem, kui on olnud viimastel päevadel ja suudad endast väga hea mulje jätta.
KALAD
Peaksid leidma endale mooduse, kuidas pingeid maandada. Võivad tekkida terviseprobleemid, valitseb traumade oht. Samuti tuleks ettevaatlik olla liikluses.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)