Horoskoop

JÄÄR
Täna võib sulle meenuda miski minevikust, kuid võid mäletada asju teisiti, kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul minevikku õigesti näha.
SÕNN
Sulle on omased huumorimeel ja hurm. See soodustab edu alal, mis on seotud koostöö ja inimeste teenindamisega. Hea päev suhete loomiseks.
KAKSIKUD
Tunned täna soovi hoiduda omaette ja tegeleda oma  asjadega. Kui peaksidki seltskonda sattuma, õnnestub sul sealgi märkamatuks jääda.
VÄHK
Kipud täna edev olema ja end võõraste sulgedega ehtima. Kuid peaksid meeles pidama, et sinu tegelik väärtus ilmneb kui oled aus ja siiras.
LÕVI
Päev täis ilu ja harmooniat. Võimalikud romantilised, ent pealiskaudsed tunded. Ära esimest muljet liiga tõsiselt võta, vaata, mis edasi saab.
NEITSI
Tänased planeediseisud võivad sind muuta ülitundlikuks kõikvõimaliku kriitika suhtes. Püüa asja mõistusega võtta ja rahulikuks jääda.
KAALUD
Oma vabameelse ja laheda olemisega saavutad täna kergesti populaarsuse inimeste hulgas, kes tavaliselt on sinu vastu ükskõiksed olnud.
SKORPION
Tõenäoliselt saad täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid ideid. Hea päev loomingulisemat laadi koostööks.
AMBUR
Sinu kavatsused ja plaanid on suunatud oma materiaalse olukorra parandamisele. Otsid mugavust ja turvalisust. Soodne päev olemaks kodus koos perega.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud kokku oma salajaste vaenlastega või saad teada kuulujuttudest, mida sinu kohta räägitud on. Säilita külm närv!
VEEVALAJA
Täna on sul koostöö teistega veidi raskendatud. Kipud iga tühja asja pärast emotsionaalseks ja sentimentaalseks muutuma. Püüa tegeleda millegi meeldivaga.
KALAD
Pööra täna suuremat tähelepanu oma lähedastele. Nad võivad just nüüd vajada sinu toetust ja mõistmist. Hea aeg vanade arvete klaarimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 53 korda, sh täna 1)