Soojust täis perepäev Kärla põhikoolis

Torditöötoas valmis uhke tort, mida said maitsta kõik kohalviibinud.  LAIDI LINDAU

Torditöötoas valmis uhke tort, mida said maitsta kõik kohalviibinud. 
LAIDI LINDAU

Isadepäeva meeleolus korraldati Kärla koolimajas 10. novembril üks tore perepäev.

Avatud oli traditsiooniline kohvik, kus pakuti õpilaste valmistatud imemaitsvaid hõrgutisi ja janu kustutamiseks mitmesuguseid jooke. Kohvikut pidasid 8. klass ja klassijuhataja Jaanika Kask.

Pärast väikest kehakinnitust olid külalised oodatud aulasse kontserti kuulama. Laval olid nii koorid, tantsijad kui ka etlejad, kes kõik andsid endast maksimumi, ja südamesse jäi mõnus soe tunne.

Perepäevale lisasid värvi töötoad, mis oli hea võimalus vanematele näidata, mida põnevat meie koolielu lastele pakub. Digitoas oli juhendaja õpetaja Margit Lindau, robootikas õpetaja Väino Uljas, kunstitoas huvijuht Külli Luup, puutöös õpetaja Paul Tohv, tordi valmistamist juhendas lapsevanem Anneli Mesila ja märkide meisterdamisel oli abiks noorsootöötaja Deisi Klaas.

Osavõtjaid oli palju ja koolimajas oli tunda elevust. Ilmselgelt pakkus rahvale kõige rohkem rõõmu töötoas valmistatud suure tordi söömine. Mis ise tehtud, see ikka hästi tehtud!

Perepäeva lõpetuseks viidi läbi oksjon, kus müüdi asju suitsuvorstist maalideni välja. Oksjoni eesmärk oli koguda raha, et soetada käsitööklassi SAOR-i kangasteljed. Oksjoni viis taas läbi meie humoorikas lapsevanem Vaido Luks, tänu kellele sai kõik edukalt maha müüdud.

Ühised ettevõtmised on need, mis liidavad peret, kooli ja kogukonda. Koolipere tänab kõiki, kes andsid oma panuse sellesse perepäeva. Me tegime seda kõike selleks, et anda teile killuke rõõmu igasse päeva ja et südames oleks kõigil hea tunne.

Gabriela Grahv, 9. klass

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)