Horoskoop

JÄÄR
Täna põgeneksid parema meelega iseenda eest ja unustaksid kõik kohustused. Võid minna äärmustesse ja käituda anarhistlikult. Ettevaatust tehnikaga!
SÕNN
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Tähtsale kohale tõuseb kodu ja kõik sellega seonduv. Samas kipud olema veidi liiga emotsionaalne.
KAKSIKUD
Püüa olla võimalikult aus ja siiras. Pööra suurt tähelepanu sellele, mida räägid. Iga mõtlematult lendu lastud sõna võib sulle ebameeldivusi tuua.
VÄHK
Ootamatud muutused annavad sulle jõudu ja soosivad eneseväljendamist. Tee seda, mida tunned enda jaoks vajaliku ja hea olevat, nii saavutad edu.
LÕVI
Tänased planeedimõjud toovad sulle taltsutamatu himu naudingute järele. Püüa siiski säilitada rahu ja kaine mõistus. Veeda aega oma perega.
NEITSI
Täna võid kokku sattuda inimestega, kellega pole võimalik häid isiklikke suhteid luua, kuid samas on ametlikud suhted täiesti võimalikud.
KAALUD
Sind ei rahulda pealiskaudsed suhted. Parema meelega käiksid läbi vähestega, kuid see-eest avaksid end neile täielikult ja sama ootad ka neilt.
SKORPION
Intellektuaalsed mõjud. Täna võib aset leida sisukas ja meeldiv jutuajamine, mis annab sulle uusi ideid, kuidas oma elu korraldada.
AMBUR
Kipud täna käituma nagu tuulepea. Kaldud hilinema. Tänane päev pole sobilik lepingute sõlmimiseks ja reisimiseks. Hoia oma asjadel silm peal!
KALJUKITS
Oled täna kergemeelsem ja lobisemishimulisem kui tavaliselt. Püüa siiski olla tähelepanelik, eriti juhul, kui sulle mõni saladus usaldatakse.
VEEVALAJA
Uued ideed tulevad sellise intensiivsuse ja kiirusega, et sul pole mahti nende teostamisega alustadagi. Kaldud fantaseerima utoopilistel teemadel.
KALAD
Püüad mõjuda salapärasena, kuid peaksid siiski jääma võimalikult loomulikuks, sest nii saavutad paremini teistega kontakti. See kehtib ka armusuhetes.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)