Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et satud täna mõne olulise vahejuhtumi tunnistajaks. Kui asi otseselt sind ei puuduta, püüa isiklikku sekkumist vältida.
SÕNN
Võimalik, et oled täna tahtmatult sunnitud tegelema erinevate asjadega või pead langetama otsuseid. Sul on raskusi õige valiku tegemisel.
KAKSIKUD
Tänased planeedimõjud annavad sulle tohutult energiat, et tegeleda mitme asjaga korraga. Püüa kõigepealt lõpetada see, mis on pooleli.
VÄHK
Täna kerkivad esiplaanile suhted lähedastega. Kui sul on midagi jäänud klaarimata, oleks just nüüd sobiv aeg sellega tegeleda.
LÕVI
Hea päev perekeskseks koosolemiseks. Vajad tavalisest suuremat turvatunnet ning sul on raske usaldada inimesi, keda sa eriti hästi ei tunne.
NEITSI
Ilmselt ei ole sul täna tuju välja minna. Milleks siis minna, kui soovi pole? Eriti juhul, kui sinu kõrval on keegi, kellest lahkumine ajab sind hulluks.
KAALUD
Peaksid täna olema eriti ettevaatlik oma isikliku varaga. Oht kokku puutuda varastega või saada petta isikutelt, kellest sa seda iial ei ootaks!
SKORPION
Oled täna häälestatud vaimsele lainele ja materiaalsed kohustused ei meeldi sulle mitte põrmugi. Väldi kokkupõrkeid kaaslastega ja ole sallivam.
AMBUR
Tänasel päeval töö lausa lendab su käes. Ükski kohustus ei tundu sulle liiga raske. Sa vajad aktiivsust ja kohest tegutsemist nõudvaid olukordi.
KALJUKITS
Püüa olla tähelepanelikum kui tavaliselt, kuna sul on kalduvus hilineda ja unustada. Võid kaotada mõne oma asja. Läbisaamine lähedastega on hea.
VEEVALAJA
Sul tuleks analüüsida, mida sa tegelikult tahad ja soovid. Uue tsükli algus annab lootusi leida uus ja parem armastus.
KALAD
Materiaalsed ja rahalised probleemid võivad nüüd tuua esile sinu varjatud soovid ja omadused, mida sa parema meelega varjaksid. Hea aeg tegeleda oma puudustega.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 51 korda, sh täna 1)