Linn ootab stipendiumide ja preemiate kandidaate

Kuressaare linnavalitsus tunnustab mitme eluala inimesi, millega seoses oodatakse 5. detsembrini stipendiumide ja preemiate kandidaate.

Haridus- ja kultuurialase loomingulise tegevuse ning sporditegevuse toetuseks antakse välja järgmised stipendiumid: Kuressaare kaunite kunstide stipendium, “Aasta tegu kultuuris”, “Aasta tegu hariduses” (kuni kolm stipendiumi), “Aasta tegu spordis”, “Aasta parim sportlane”, “Aasta parim noorsportlane” ja “Aasta parim treener”.

Sotsiaalhoolekande ja tervishoiu valdkonna töötajate tunnustamiseks antakse välja 320 euro suurused preemiad “Aasta hoolekandja 2016” ja “Aasta tervishoiutöötaja 2016”. Korrakaitse, avaliku korra ja turvalise elukeskkonna edendamiseks ning tublimate tegijate motiveerimiseks ja tunnustamiseks antakse välja preemia “Turvalise elukeskkonna tagaja 2016”, mis on samuti 320 eurot.

Kandidaate võivad esitada kõik füüsilised või juriidilised isikud. Selleks tuleb linnavalitsusele saata tava- või e-posti teel esildis, kus on nii põhjendused kui ka esitatava kandidaadi nimi ja kontaktandmed või preemiate puhul nimi, töökoht ja amet. Kultuuri- ja spordistipendiumide esildisi oodatakse e-posti aadressil heli.jalakas@kuressaare.ee ja haridusstipendiumide omi aadressil helen.vainula@kuressaare.ee. Preemiate esildisi saab saata aadressil linn@kuressaare.ee.

Stipendiumid ja preemiad antakse pidulikult üle Kuressaare linnavolikogu esimehe ja linnapea uusaastavastuvõtul.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 250 korda, sh täna 1)