Aste noorte külaskäik Lümandasse

Pildil: Vasakult I reas Cristo, Kerdi, Andre, Emilie, Marielle, Liis, Carola, Kelli, Leandra; II reas Marie, Lukreezia, Juhan, Sass, Märten. MERLE SIMMER

Pildil: Vasakult I reas Cristo, Kerdi, Andre, Emilie, Marielle, Liis, Carola, Kelli, Leandra; II reas Marie, Lukreezia, Juhan, Sass, Märten.
MERLE SIMMER

19. septembril sai Lümanda endale päris oma noorsootöötaja ja väikese uuenduskuuri läbinud noortekeskus avati ametlikult 3. oktoobril. Nii noorsootöötaja kui ka noortekeskus on kogukonna poolt hästi vastu võetud.

Seepärast oli Aste noortel juba varem huvi seal toimuva vastu ning vaheajal avanes suurepärane võimalus sinna ise kohale sõita ja veidi ringi uudistada. Tutvumiseks mängisid noored ühiselt lõbusaid ringmänge, edasi aga juba lauamänge, õhuhokit, lauajalgpalli ja -tennist. Pärast sissejuhatavaid mänge otsustasime nautida kena sügisilma ja jalutada Leedri külla. Nägime palju ja kõigil oli hea olla, kuid tagasi sooja noortekeskusse jõuda oli ka hea!

Lõpetuseks tuli päeva üks oodatud osa ehk ühine söögivalmistamine ja valmistatu ärasöömine. Menüüs olid burger porgandi-peedikotletiga, mille peale algul küll nina krimpsutati, aga valmis burgerid maitsesid kõigile!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)