Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna tugevat vajadust üksi olla. Oled tavalisest kergemini ärrituv ja meelsamini väldiksid igasugust suhtlust. Hea päev kodus koristamiseks.
SÕNN
Võimalik, et oled sunnitud tegelema asjadega, mis sulle ei meeldi, või pead langetama mõningaid otsuseid. Sul on raskusi õige valiku tegemisel.
KAKSIKUD
Nõuad nüüd oma kaaslastelt kõikvõimalike kokkulepete täitmisel piinlikku täpsust. Kõikvõimalikud pisiasjad häirivad sind tavalisest rohkem.
VÄHK
Sinus kasvab soov pälvida kaaslaste tähelepanu ja olla nende silmis kuidagi eriline. Oma ettearvamatu käitumisega võid aga tõelise segaduse tekitada.
LÕVI
Kipud täna kellegi pahaaimamatut märkust liialt südamesse võtma. Püüa leida endas sisemist enesekindlust ja tegele oma tahtejõu kasvatamisega.
NEITSI
Oled täna hea kaaslane. Suudad leida väljapääsu ka pingelistest situatsioonidest ja olla toeks neile, kes vajavad su lähedust ja mõistmist.
KAALUD
Tänased planeediseisud on seotud psüühilise ja vaimse kogemuse omandamisega. Tunned soovi loobuda halbadest harjumustest ja muuta oma elu.
SKORPION
Täna on hea päev korrigeerida oma tundeid ja vaadata hoolikalt üle oma motiivid. Püüa lahti lasta ebavajalikest kiindumustest ja mine eluga edasi.
AMBUR
Nüüd on kiire ja töörohke aeg. Kodused tööd kipuvad unarusse jääma. Sinu intuitsioon on tavalisest parem, tänu millele teed õigeid otsuseid.
KALJUKITS
Sinu lobisemishimu võib sulle täna ootamatuid sekeldusi kaela tuua. Pea meeles, et mitte igaühega pole mõtet nii intensiivselt suhelda.
VEEVALAJA
Kui tahad täna midagi olulist korda saata, peaksid püüdma oma mõtteid ja kohustusi süstematiseerida. Alusta esmatähtsatest asjadest.
KALAD
Sinu loominguline potentsiaal on täna suurem kui tavaliselt. Töötad rohkem ja väljendad end igati täiuslikumalt. Aeg isiklikuks kasvuks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 50 korda, sh täna 1)