Horoskoop

JÄÄR
Täna on igati soodne ja rahulik päev suhete parandamiseks. Oskad oma tundeid väljendada nii, et need teistele kindlasti südamesse lähevad.
SÕNN
Ole nüüd valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab sulle midagi sellist, mis vajab kiiret tegutsemist. Sinu reaktsioonist võib oleneda palju.
KAKSIKUD
Võimalik, et puutud täna kokku kuulujuttude ja valeinfoga. Oht sattuda sekeldustesse ja saada oma kaaslastest väär ettekujutus.
VÄHK
Nüüd on hea päev valmistada end ette kõikvõimalikeks proovilepanekuteks. Võid saada väärtusliku ja tõeliselt inspireeriva kogemuse.
LÕVI
Sul on täna eriti raske teha asju, mida sa tegelikult ei naudi. Oled enese vastu ausam kui tavaliselt, mis tuleb lõppkokkuvõttes vaid kasuks.
NEITSI
Kipud täna oma põhimõtteid liiga fanaatiliselt järgima. Ärritud, kui keegi arvab sinust erinevalt. Püüa vaadata elule avarama pilguga.
KAALUD
Sinu väljenduslaad võib täna äärmuslik olla. Naudid seda, kui saad teisi šokeerida oma vulgaarsusega. Ebasoodne päev asjaajamisteks.
SKORPION
Kipud oma tegemisi viimasele minutile jätma ja see võib Kui sul avaneb täna võimalus enesetäiendamiseks või millegi täiesti uue õppimiseks, siis ära jäta seda võimalust kasutamata. Ole valmis katsumusteks!
AMBUR
Kipud ka tühiste asjade pärast pabistama ja lööd väiksemategi ebaõnnestumiste korral põnnama. Püüa leida seltskond, kus saad lõõgastuda.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud muudavad sind tavalisest vabameelsemaks. Kipud inimestega flirtima ja võid kergesti armuda. Väldi alkoholi!
VEEVALAJA
Pööra rohkem tähelepanu nendele inimestele, kes on sinu heaks minevikus midagi teinud. Võimalik, et keegi neist vajab sinu abi ja mõistvat suhtumist.
KALAD
Päev täis ilu ja harmooniat. Võimalikud romantilised, kuid pealiskaudsed tunded. Ära esimest muljet liiga tõsiselt võta, vaata, mis edasi saab.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)