Leedo tegi debüüdi “ilmapoisina”

ERAKOGU

ERAKOGU

Kadi raadio saab sel nädalal 24-aastaseks ning sel pidulikul puhul on sünnipäevalapsel oma kuulajatele varuks üht-teist põnevat. Näiteks mööduvad hommikused ärkamised Kadi seltsis sel nädalal veelgi lõbusamalt, sest “Ärkamisaja” saates on kell 8–10 lisaks tavapärastele saatejuhtidele stuudios ka külalissaatejuhid.

Esmaspäeva hommikul avas koos Tõnis Kipperi ja Roald Kitiga sünnipäevanädala külalissaatejuhina ettevõtja Vjatšeslav Leedo, kes tegi raadioeetris debüüdi “ilmapoisina”. Nimelt luges Leedo ilmateadet, lisades sellele omalt poolt väikse vimka.

Nii said raadiokuulajad teada, et sooja lubati päevaks 4–7 kraadi, kuid kes paneb kasuka selga, sel on ilmselt soojem. Samuti andis Leedo teada, et öötundidel võivad teed muutuda libedaks, aga võivad ka mitte muutuda ning teisipäeval pöördub tuul rannikul põhja, aga võib-olla ka lõunasse.

Teisipäeva hommikul on lisaks Mati Leisile ja Ahto Nellisele raadiokuulajaid äratamas Harry Kõrvits, kes tuntud ka kui Esna vallavanem Pavel Koosar. Kolmapäeval jagavad Ahto Nellis ja Siim Metsmaa stuudiot kinomees Mikk Rannaga ning neljapäeval on lubanud kaassaatejuhiks tulla Maire Forsel Leisi Lapikojast. Kes liitub sünnipäevanädala lõpetuseks Pia Käeseli ja Kertu Kalmusega, selgub reede hommikul.

Sünnipäevanädala raames on ka Kadi raadio SMS-mäng luksuslikum kui tavaliselt. Selle kohta saab lähemalt lugeda Kadi raadio veebikodu aadressilt www.kadi.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 131 korda, sh täna 1)