Uus nädal tuleb saartel tuuline

lmateenistus prognoosib eeloleva nädala esimeseks pooleks lörtsi- ja lumesadu ning libedaks muutuvaid teid.

Esmaspäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vihma. Puhub kagutuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +3, saartel kuni 6 kraadi. Esmaspäeva päeval on samuti pilves selgimistega ilm ning kohati sajab vihma. Puhub kagutuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 4-7 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja lund, Lääne-Eestis ka vihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +2, saartel kuni 5 kraadi. Teed võivad olla libedad. Teisipäeva päeval on pilves ilm. Sajab lörtsi ja lund, Lääne-Eestis ka vihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Pärastlõunal tuul nõrgeneb veidi ja õhtul pöördub põhja. Õhutemperatuur on 0 kuni +2, saartel kohati 5 kraadi. Libeduseoht teedel püsib.

Kolmapäeva öösel on pilves ilm ning sajab lörtsi, lund ja vihma. Tuul pöördub läände ja loodesse 4-10, saartel puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi. Saartel tuleb kuni 6 kraadi sooja. Kolmapäeva päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest lörtsi ja vihma. Puhub edelatuul 3-9, saartel loodetuul 5-11, puhanguti 14 m/s. Sooja on 1-4, saartel kuni 6 kraadi.

Neljapäeval madalrõhkkond eemaldub ja hääbub ning sajuhooge jääb harvemaks. Läänekaaretuul on mõõdukas ja võib sisemaal sootuks vaibuda. Õhutemperatuur on öösel -1 kuni +3, saarte rannikul kuni 5 kraadi. Päeval on sooja 2-7 kraadi.

BNS

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 611 korda, sh täna 1)