LUGEJA KIRI: Tubli töö, rallikorraldajad!

Minul Pahapilli küla elanikuna pole ralli vastu midagi. Hoopis tore oli. Soovin ainult ette teada, millal ralli toimub. Ja seda, et ralli korraldajad korvavad kohalikele inimestele ebameeldivused – riisuvad laialilennanud kivid kokku.

Olin kindel, et ralli korraldajad seda teevad – ja tegidki, eile hommikul. Poisid, rehad kaasas, olid kohal juba enne kella üheksat hommikul. Pärast nägi maapind välja nii nagu enne rallit. Ralli korraldaja tuli ka ise kohale ja vaatas tehtu üle. Tubli töö!

Seega pole mul Saaremaa ralli korraldajatele ühtki pretensiooni, küll aga Mustjala vallavalitsusele. Muide, vallavalitsus ei teatanud Saaremaa ralli katse korraldamisest ka minule, kuigi suurim osa Pahapilli küla läbinud autodest sõitis just üle minu kinnistu. Mustjala vald pidas “läbirääkimisi” ainult “suur­arendaja” Harry Raudverega (Mustjala valla sõnakasutus, ehkki mees pole midagi “suur­aren­da­nud”), kes omab ainult paari lagunenud hoonet ralli marsruudil, ise seal aga ei ela.

Julgen väita, et mina po­le ainus, kes pikisilmi ootab väikevaldade kaotamist koos seal tegutsevate jupijumalate ja kintsukraapijatega. On tõenäoline, et samal arvamusel on enamik Pahapilli küla elanikest.

Ulme Muld

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 383 korda, sh täna 1)