Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna soovi teha midagi iseenda jaoks. Kulutad tavalisest rohkem raha meelelahutusele, riietele ja heale söögile-joogile.
SÕNN
Oled täna optimistlikus meeleolus ning otsid mugavat ja meeldivat äraolemist. Oht muutuda laisaks ja lasta käest häid võimalusi!
KAKSIKUD
Võimalik, et sulle pakutakse täna abi, kuid oma uhkusest ajendatuna ei suuda sa seda vastu võtta. Püüa olla praktilisem, kasu saad ju sina.
VÄHK
Võib tekkida probleeme teineteise mõistmisel, mis on tingitud vähesest suhtlemisest ja vähese info omamisest. Ole avatud, aus ja otsekohene.
LÕVI
Täna tuleb sul mingil moel tegemist lastega. Tõmbad ligi sündmusi, mis võivad pealtnäha rasked olla, kuid on samas väga arendavad.
NEITSI
Oled täna väga enesekindel, kuid teiste inimeste suhtes kriitiline. Püüa ka oma vigu näha ja olukorda adekvaatselt hinnata. Hea päev sportimiseks.
KAALUD
Võid sattuda täna kummalistesse olukordadesse, kus vajad tavalisest suuremat spontaansust. Toetu kogemustele ja säilita enesekindlus.
SKORPION
Võimalik, et keegi püüab sinuga täna luua usalduslikku ja isiklikku suhet. Võid ootamatult avastada, et sul on mõne oma tuttavaga sarnased probleemid.
AMBUR
Suudad nüüd tavalisest paremini oma aega planeerida ja teha korrektuure paikapandud plaanides. Sinu emotsioonid jäävad veidi tahaplaanile.
KALJUKITS
Ükskõik millise projektiga hiljuti alustasid või lõpetasid, täna tunned sa, et sellega on kõik hästi. Oled kohusetundlik  ja pead antud lubadusi.
VEEVALAJA
Võimalik, et muudad ootamatult meelt mõnes tähtsas küsimuses või siis satud situatsiooni, kus oled kahevahel. Inimsuhted peaksid harmoonilised olema.
KALAD
Täna saad sa inspiratsiooni eelkõige inimestelt, kellel on huvitav kultuuriline taust. Hea päev reisile minekuks ja ohtraks suhtlemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)