Linnakantseleisse tehakse ajutine koht (2)

Kuressaare linnavalitsuse sel nädalal toimunud istungil otsustati moodustada uus ajutine töökoht seni erinevatel ametipostidel figureerinud Geili Heinmaale.

Linna pressiesindaja Kristiina Maripuu selgitas, et 3. oktoobril asuvad ametisse uus rahandusnõunik, ökonomist ja Kuressaare Linnamajanduse juhataja ning lapsehoolduspuhkuselt naaseb linnapea abi. Kõik nad peavad oma igapäevatöös hakkama kasutama dokumendihaldussüsteemi Delta. Seega on täiendav vajadus nii Delta koolituse kui ka linnavalitsuses kohapeal oleva kasutajatoe järele.

Lisaks on Maripuu sõnutsi seoses Saaremaa omavalitsuste ühinemisega suurenenud linnakantselei töömaht. “Seetõttu otsustati nende ülesannete täitmiseks moodustada ajutine teenistuskoht tähtajaga 30. november 2016 ja seda tööd hakkab esmaspäevast tegema Geili Heinmaa,” ütles linna pressiesindaja.

Geili Heinmaa tuli Kuressaare linnavalitsusse tööle 2014. aastal, kui Liise Kallas, kes juhtis linna pressisuhtlust Kristiina Maripuu lapsehoolduspuhkusel viibimise ajal, pressiesindaja kohalt lahkus. Kui Maripuu tööle naasis, liikus Heinmaa üle koridori, linnapea abi asenduskohale.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 685 korda, sh täna 1)