MIS JUHTUS: Nädala märksõna oli taas joobnud juhid

 

Kuressaare politseijaoskonna teatel tuli alustada kriminaalmenetlust kolme purjuspäi rooli istunud inimese vastu. Kaks neist eemaldati liiklusest Lääne-Saare vallas, üks nädalavahetusel Muhus.

Lisaks tabati roolist veel neli sõidukijuhti, kes ületasid alkoholi piirmäära, ja nende vastu algatati väärteomenetlus.

Möödunud nädalal eemaldati liiklusest ka kaks lubadeta juhti. Neist üks, 1986. a sündinud mees, oli ka veidi napsine ja tagatipuks eiras politsei peatumismärguannet.

“Alates reedest istub see kodanik nimetatud tegude eest politseis oma 25 arestipäeva,” ütles Kuressaare politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse menetlusteenistuse vanem Ahti Lepp.

Lisaks ebakainetele mootorsõidukijuhtidele tuli liiklusest kõrvaldada kaks jalgratturit, kes püüdsid oma kaherattalist sõiduvahendit taltsutada purjuspäi. Kiiruseületamisi registreeriti nädalaga 15.

Kirja sai üks inimkannatanuga liiklusõnnetus, kus vigastada sai Kuressaare kesklinnas kaubikule sisse sõitnud rolleri 16-aastane juht. Õnneks polnud vigastused rasked.

Avaliku korra rikkumise eest tuli vastutusele võtta kaks meest. “Ühele neist heidetakse ette Kuressaare kesklinnas urineerimist ja teisele kaaskodaniku avalikus kohas sõimamist ja tõukamist,” ütles Ahti Lepp.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 605 korda, sh täna 1)