Miko-Ove Niinemäe toob Saaremaal starti R5 võistlusauto

Tänavusel Tartu Rallil kaheveoliste kuni 1,6-liitrise mootoriga autode EMV3 arvestuses Eesti meistritiitli kindlustanud Miko-Ove Niinemäe tuleb järgmisel nädalal Saaremaal starti Škoda Fabia R5-ga.

fabia-r5

Foto skoda-motorsport.com

„Võtame seda rallit kui valmistumist tulevikuks, seega loodame, et saate meid veel R5 roolis näha, kuid hetkel veel midagi lubada ei saa,“ ütles Niinemäe Saarte Häälele.

Niinemäe sõnul on Saaremaa rallil peamiseks eesmärgiks aru saada R5 olemusest. „Suuri eesmärke me endale seada ei saa, kuna tegemist on pea esimeste kilomeetritega neljarattaveolise autoga. Peamine on nautida,“ nentis Miko-Ove Niinemäe.

Niinemäe lisas naljatades, et lihtsam oleks eesmärke seada ta isale Mihkel Niinemäele, sest tema toob Saaremaal starti Miko-Ovele ja tema kaadrilugejale Martin Valterile Eesti meistritiitli kindlustanud Peugeot 208 R2.

10-10-2015_ralli_niinemae

Eelmisel Saaremaa Rallil 2015 osales ekipaaž Miko-Ove Niinemäe/Martin Valter tänavu ralliks Miko isale laenatud Peugeot 208 R2`el

Järjekorras 49. Silveston Saaremaa Ralli toimub 7.-8. oktoobrini. Esmaspäevase seisuga on registreerunud juba 95 ekipaaži. Ka Timmu Kõrge ja Kaido Kaubi on Saaremaal taas stardis Ford Fiesta R5 võistlusautoga. Lisaks stardivad R5-ga Kaspar Koitla ja Radik Shaymiev.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 185 korda, sh täna 1)