Erik Keerberg lahkus parteist (4)

Septembri alguses lahkus Reformierakonnast Erik Keerberg, kelle sõnul on tema ja partei väärtushinnangud viimastel aastatel liiga erinevatesse suundadesse läinud.

“Teen oma tööd ja annan sel moel oma panuse Saaremaa hüvanguks. Arvan, et seda polegi nii vähe,” ütles praegu elektroonikaettevõtte Ouman Estonia OÜ juhatajana töötav Keerberg Saarte Häälele.

“Ma ei kritiseeri üldsegi erakonda,” selgitas aastaid erakonna Saaremaa piirkonna ladvikusse kuulunud ja aastail 2009–2013 ka linnavolikogu esimehe ametis olnud Keerberg oma lahkumist. “Vaatasin, kui hästi ma sobitun sellesse ringkonda. Kuna leian, et areng, mis on toimunud erakonnas, ja see, mis toimub minus, olulisel määral enam ei kattu, siis pole ju enam mõtet,” lisas ta.

Keerberg nentis, et viimased paar aastat on tema ja erakonna väärtushinnangud läinud erinevas suunas. “Erakond kasvab ja areneb, tulevad uued põlvkonnad, mis on täiesti loogiline ja vajalik. Ega kõik hinnangud peagi alati kattuma. Siis tuleb teha valikud ja see on normaalne elu,” tõdes ta.

Keerberg kinnitas, et Reformierakonnast lahkumine ei tähenda, et tal oleks teisi erakonnaeelistusi. “Kindlasti ei ole. Seda olen ka kõikidele sõpradele ütelnud,” sõnas ta, lisades, et jääb praegu lihtsalt aktiivsest poliitilisest tegevusest kõrvale. “Aga võib-olla tulevad kunagi uued kooslused, mis sobivad. Ma ei distantseeri end täielikult,” märkis Keerberg.

Tuleva aasta kohalike valimiste kohta ütles Keerberg, et praegu ta kandideerimise peale küll ei mõtle, aga kui see peaks siiski juhtuma, siis ühegi erakonna nimekirjast teda ei leia.


Kuressaare reformikate juhiks valiti Helle Kahm

22. septembril toimus Reformierakonna Kuressaare piirkonna korraline üldkoosolek, kus piirkonna uueks juhiks valiti Helle Kahm.

Uue juhatuse valimisel otsustas üldkogu vähendada liikmete arvu üheksalt seitsmele. Juhatusse valiti Jaanus Tamkivi, Anton Teras, Urve Tiidus, Ly Kallas, Kersti Vaga ja Hannes Koppel.

“Täna valitud juhatus on kogemustega, tugev ja linna arengule suunatud,” märkis Kahm.

Helle Kahm kuulub ka Reformierakonna naisteühendusse NaiRe ning erakonda astus ta 2012. aastal.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 391 korda, sh täna 1)