Horoskoop

JÄÄR
Kui oled täna vähegi ettevaatamatu ja pillad mõne intrigeeriva mõtte, siis võidakse sellest suur segadus tekitada. Väldi asjatut lobisemist!
SÕNN
Täna võib sul tekkida raskusi loogilise mõtlemisega. Tähtsustad üle asju, millesse võiksid vaid huumoriga suhtuda. Hea päev loominguks.
KAKSIKUD
Võimalik, et pead täna tegema olulisi otsuseid materiaalses plaanis. Juhindu seejuures oma teadmistest, ära lase teistel end mõjutada.
VÄHK
Püüad põgeneda oma murede eest. Võid minna nii kaugele, et hakkad probleeme eitama ja satud seeläbi täielikku illusioonimulli, mis lõpuks ikkagi puruneb.
LÕVI
Täna soojenevad su suhted perekonnaga. Otsid tavalisest suuremat turvalisust ning parema meelega jääksid täna üldse koju. Hea päev koristamiseks.
NEITSI
Tänased planeediseisud aitavad sul mitmes segases küsimuses lõpuks selgusele jõuda. Taipad nüüd, mis on sinu jaoks õige ja mis vale.
KAALUD
Sinu süütu teravmeelitsemine võib mõnel inimesel tugevaid komplekse tekitada. Kuid arvatavasti jõuab see sulle pärale alles tüki aja pärast.
SKORPION
Võid täna olla üsna egoistlik ja oma kaaslaste suhtes tähelepanematu. See põhjustab pingeid koostöös. Parem on tegutseda iseseisvalt.
AMBUR
Tunned täna vajadust oma elus uuendusi teha. Sobiv päev loominguliseks tegevuseks ja seltskondlikeks koosviibimisteks. Väldi ootamatuid väljaminekuid.
KALJUKITS
Oled täna kergesti ärrituv, parem hoidu rahvarohketest kohtadest ja pingelistest suhetest. Skandaalid on kerged tekkima.
VEEVALAJA
Tunned end üksildasena. Arvad ekslikult, et sul on vähe sõpru, kes sind väärikalt hindaksid ja sinu eest hoolitseksid. Hinda olemasolevat!
KALAD
Sinu eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam. Oskad oma meeleolu ja mõtteid teistele väga hästi selgeks teha, samas kipud liialdama.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 81 korda, sh täna 1)