Horoskoop

JÄÄR
Täna oleks hea korrastada neid asju, mis on siiani segased ja sassis olnud. See võib olla ka kodu korrastamine. Hea aeg arstlikuks kontrolliks.
SÕNN
Täna peaksid kindlasti olema väga tähelepanelik selle suhtes, mida räägid ja teed. “Mütsiga löömise” meeleolu unusta kohe ära!
KAKSIKUD
Muretute meeleoludega päev. Tajud paremini oma kaaslaste meeleolusid ja suudad neile positiivset mõju avaldada. Hea aeg lõbustusteks.
VÄHK
Võimalik, et tunned end täna väsinuna ja ärritud pisiasjade peale. Väldi stressirohkeid olukordi ja enese tagantsundimist. Puhka!
LÕVI
Kaldud täna kõiki asju liiga filosoofiliseks tegema. Püüad näha kõikjal mingit müstilist tagamõtet. Raskused mõttekaaslaste leidmisel.
NEITSI
Tunned end täna sisemiselt ebakindlana, mistõttu püüad seda kompenseerida välise karmuse ja rangusega. Sinu huumorisoon on täna umbes.
KAALUD
Tunned end kergesti haavatavana ja seetõttu oled pidevalt valmis rünnakuks. Oht muutuda paranoiliseks ja just oma hirmudega see kardetud rünnak esile kutsuda.
SKORPION
Soodne päev suhete parandamiseks. Pööra rohkem tähelepanu oma tervisele. Hea päev lõpetada pooleliolevad tegemised ja tööd.
AMBUR
Oled täna rohkem kui tavaliselt avatud kõikvõimalikele uutele ideedele ja ettepanekutele. Ootad huviga teiste inimeste arvamusi ja nägemusi.
KALJUKITS
Kipud täna pahuksis olema nii ühiskonnaga kui ka oma ametlike kohustustega. Parema meelega läheksid lihtsalt koju või kuhugi lõbutsema.
VEEVALAJA
Püüa ära kasutada kõik juhused, mida elu sulle pakub. Täna on soodustatud igasugune enesetäiendamine ja uute oskuste omandamine.
KALAD
Oskad täna oma rahaga väga hästi ringi käia. Tõenäoliselt teed nii mõnegi praktilise ostu. Hea aeg kinnisvaraga tegelemiseks ja kodutöödeks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 69 korda, sh täna 1)