ÜLESKUTSE: Rahvuskultuuri fond ootab stipendiumitaotlusi (1)

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond võtab 17. oktoobrini vastu taotlusi järgmise aasta stipendiumideks ja kultuuriprojektide finantseerimiseks. SA Eesti Rahvuskultuuri Fond toetab üksikisikuid stipendiumidega õppe- ja teadustööks ning loominguliseks ja sporditegevuseks ning organisatsioone toetustega eesti rahvuskultuuri arendamise, säilitamise ja edasikandmise seisukohalt oluliste projektide algatamiseks ja finantseerimiseks.

Esimest korda osaleb jagamisel kaks allfondi. Leida Rammo Linnateatri fondi algatas Leida Rammo mullu 20. oktoobril eesmärgiga toetada Tallinna Linnateatrit ja tunnustada teatri loomingulist kollektiivi. Fondi stipendiumid on mõeldud teatri kollektiivile loominguliseks tegevuseks ja enesetäiendamiseks. Konkursi fondi stipendiumidele korraldavad Tallinna Linnateatri juhtkond ja loomenõukogu.

Kogukonna fondi algatas Siim Kallas tänavu 16. aprillil eesmärgiga toetada kodanikualgatuslikke kogukondi Eestis kohaliku elu edendamisel. Toetusi ja stipendiume eraldatakse fondist kord aastas, et toetada tegevusi, mis aitavad tugevdada kogukonna-sisest  suhtlemist ja ühiseid ettevõtmisi, uute inimeste kaasahaaramist kogukonna tegevustesse, kogukonnas vajalike ja ühiselt korraldatavate teenuste või muude ettevõtmiste käivitamist, koostöö ülesehitamist kohaliku omavalitsuse ja ümbruskonna kogukondadega.

Jagamise info, allfondide nimekirja ja taotluse ankeedid leiate SA Eesti Rahvuskultuuri Fond koduleheküljel www.erkf.ee.

Taotluste vastuvõtt lõpeb esmaspäeval, 17. oktoobril kell 16.

Taotlused saab esitada sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond aadressil: A. Weizenbergi 20A-13 (III korrus), 10150 Tallinn. Telefon 60 13 428.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 142 korda, sh täna 1)