Mereteemaliste mälestuste konkurss ootab töid

Saaremaa merekultuuri selts ja Saaremaa muuseum tuletavad meelde, et mereteemaliste mälestuste konkursile saab töid esitada kuni 30. septembrini.

Merekultuuriaasta puhul korraldatud konkursile on oodatud nii käsikirjalised, digitaalsed, filmitud kui ka lindistatud mereteemalised mälestused. Kasuks tuleb illustreeriv lisamaterjal. Meenutuste ainevaldkonda kuulub nii Saare maakonnas toimunu kui ka saarlaste juhtumused laias maailmas, sealhulgas kalandust ja rannaküla elu puudutav.

Konkursi auhinnafond on 400 eurot – esimene koht 200, teine 125 ja kolmas koht 75 eurot. Žüriil on konkursitöödest lähtuvalt õigus auhinnafondi summasid ümber jaotada. Valik laekunud materjalist säilitatakse Saare arhiivraamatukogus, sisukamad tööd avaldatakse.

Tööd palutakse tuua või saata märgusõnaga “Mereteemaliste mälestuste konkurss” tähistatult aadressil: Saaremaa Muuseum, Lossihoov 1, Kuressaare 93815 või e-posti aadressil annaliisa@muuseum.tt.ee.

Lisainfot saab telefonil  45 57 541.

Konkursi tulemused kuulutatakse välja 28. oktoobril Kuressaare linnuses merekultuuriaastat lõpetava näituse “Meri annab, meri võtab” avamisel.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 98 korda, sh täna 1)