Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna kergemini kui tavaliselt konfliktidesse sattuma. Sinu impulsiivne käitumine pahandab välja nii mõnegi sinu kaaslase.
SÕNN
Oled lummatud erilistest ja huvitavatest inimestest. Tunned tugevat tõmmet ekstreemsuste ja ekstravagantsuse poole.
KAKSIKUD
Sa ei taha täna avaldada oma mõtteid mitte kellelegi, ehkki nii mõnigi inimene püüab sulle hinge pugeda, eelistad oma mõtteid endale hoida.
VÄHK
Võimalik, et saad täna avaliku kiituse osaliseks ja sind tõstetakse esile. Tõenäoliselt tunned end selles olukorras nagu kala vees.
LÕVI
Kaldud täna sekkuma teiste inimeste asjadesse või segad teiste jutule vahele. Peaksid olema kannatlikum ja mõtlema enne, kui oma arvamust avaldad.
NEITSI
Võimalik, et pead end nüüd kokku võtma ja mõistuse abil endale selgeks tegema asju, mida sa parema meelega ei tunnistaks. Hari ennast.
KAALUD
Oled täna loominguliselt aktiivsem kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saad positiivse emotsionaalse impulsi.
SKORPION
Sinu jaoks kummaline päev. Võimalik, et kohtud täna isikutega, kelle käitumine on veider või suisa äärmuslik. Püüa raskeid olukordi kaine mõistusega võtta.
AMBUR
Tänased sündmused võivad areneda selliselt, et oled sunnitud taganema nendest põhimõtetest, millest oled siiani kõvasti kinni hoidnud. Loobu ebavajalikust!
KALJUKITS
Rohkem iseseisvust! Rohkem sõltumatust! Selles pole kahtlust. Isegi kui sa pole end kunagi pidanud väga radikaalseks isiksuseks, nähakse sind just sellisena.
VEEVALAJA
Saad täna tõelise inspiratsioonisüsti. Samas muudab soov teistega suhelda sind liiga vastuvõtlikuks. Ole enesekindlam.
KALAD
Kui oled mõnda aega tagasi kellegagi tülli läinud, siis nüüd on soodne aeg see asi korda ajada. Oled mõistvam ja andestavam kui tavaliselt.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 64 korda, sh täna 1)