Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna olukordi hindama ebaadekvaatselt. Sul on raskusi õiglaste otsuste langetamisel. Samas ootad, et sinu suhtes oldaks mõistev ja arvestav.
SÕNN
Peaksid end tõsiselt käsile võtma ja vaatama kriitilise pilguga üle asjad või suhted, mida sa tõeliselt vajad ning mis moepärast eksisteerivad.
KAKSIKUD
Võimalik, et tunned soovi riskida, et kompida oma piire. Väldi siiski äärmusi, sest valitseb traumade oht. Ka riskida tuleb targalt.
VÄHK
Oled täna veidi tundekülm ja endassetõmbunud. Suudad hästi täita oma kohustusi ja teha tööd tavalisest rohkem. Hetkel on sinu jaoks oluline kord.
LÕVI
Täna jookseb informatsioon sulle kätte paremini kui tavaliselt. Oled spontaanne ja oskad teha kiireid korrektuure seal, kus midagi puudu on.
NEITSI
Võimalik, et tunned täna ebakindlust oma välimuse pärast. Oled tavalisest emotsionaalsem ja kipud asju ületähtsustama. Hea aeg seikluseks.
KAALUD
Oled täna tähelepanelikum kui tavaliselt. Näed erilise vaevata läbi ka kavalaid ja keerulisi sepitsusi. Soodne aeg täpsust nõudvate tööde tegemiseks.
SKORPION
Kodus võivad tekkida probleemid, mis hakkavad sind vaevama, seetõttu oleks soovitav lahendada need kohe. Püüa olla iseseisvam.
AMBUR
Ootad täna aktiivsust ja kontakti otsimist pigem teistelt. Ole valmis aga selleks, et pead hoopis ise aktiivsem pool olema ja tegutsema asuma.
KALJUKITS
Täna on hea päev uuenduste ja muudatuste tegemiseks. Oled võimeline nii mõndagi saavutama vaatamata takistavatele asjaoludele.
VEEVALAJA
Oled täna üsna ettevaatlik ja vaoshoitud. Kõikvõimalikud riskiga seotud ettevõtmised on sinu jaoks välistatud, vajad rohkem turvatunnet kui tavaliselt.
KALAD
Ole valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksid rohkem keskenduma teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võid pea kaotada.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 78 korda, sh täna 1)