NEMAD LÄHEVAD TÄNAVU 1. KLASSI

Aste Põhikool

1. Remy Altmäe

2. Ella-Miia Jõgi

3. Gregor Kallas

4. Markus Kallas

5. Kristo Kotkas

6. Ralf Lember

7. Eleri Meldre

8. Leandra Naarits

9. Ene-Ly Nõmm

10. Sten-Marten Ool

11. Oliver Põlder

12. Marissa Victoria Saar

13. Kaarel Sai

14. Maribel Šaluhhin

15. Tristan Trave

Klassijuhataja Monika Leepere

Kaali Kool

1. Kaspar Aus

2. Oskar Sääsk

3. Epp Kristel Tuisk

Klassijuhataja Merike Pääbus

Kahtla Lasteaed-Põhikool

1. Heiko Sepp

Klassijuhataja Anne Antsaar

Kallemäe Kooli Kuressaare filiaal

1. Andrian-Dagmar Rang

Klassijuhataja Annika Pihl

Kihelkonna Kool

1. Annika Leontiine Jacobsen

Klassijuhataja Liise Kallas

Kuressaare Gümnaasium

1.a klass

1. Kenneth Ellermaa

2. Kris Jelissejev

3. Erik Jürgenstein

4. Karl Mattias Kahju

5. Johanna Kallas

6. Chris Kerson

7. Melani Kivi

8. Martin Kivirai

9. Rasmus Klimov

10. Karolin Kuusksalu

11. Luisa Lindau

12. Melani Maripuu

13. Mairold Mõik

14. Andris Oja

15. Jesper Paltser

16. Lauri Pirn

17. Eliise Raud

18. Romet Reimal

19. Hanna Laurete Sõrm

20. Noora Tamm

21. Oskar Teern

22. Otto Tinno

23. Renaate Treirat

24. Heidi Väli

Klassijuhataja Inga Engso

1.b klass

1. Miia Arro

2. Kelly Ilvest

3. Andro Jürisson

4. Karl Martin Kremm

5. Jete Krupinš

6. Markor Leiner

7. Annabel Lember

8. Karl- Ernst Lepmaa

9. Loviise Mai

10. Karolin Mets

11. Akira Ron Ork

12. Kristofer Pajuste

13. Lovise Pärna

14. Alex Pärnoja

15. Marie Raun

16. Liisbet Sepp

17. Gregor Teller

18. Robin Toomjärv

19. Henri Turja

20. Oskar Tänav

21. Aleksandra Uue

22. Taniel Vares

23. Lisbet-Lisete Vähi

24. Hendrik Õigemeel

Klassijuhataja Raina Rääp

1.c klass

1. Liset Aedmäe

2. Kristiina Andreas

3. Johannes Aus

4. Thomas Daniel D´Aloja

5. Melani Fedorov

6. Saga Elisabeth Fiedler

7. Rasmus Ink

8. Mariete Järvelaid

9. Triinu Kaju

10. Liisa Kiier

11. Jan-Martti Kiil

12. Madis Kombe

13. Ranol Leemet

14. Birgit Lember

15. Karola Lember

16. Silver Lepik

17. Loore Levisto

18. Sten Paavel

19. Artur Pastak

20. Karl-Martin Pika

21. Henri Saar

22. Kerdo Sepp

23. Ennar Talvik

24. Rasmus Tool

Klassijuhataja Katrin Kannik

1.d klass

1. Anelle Eliisa Jaansalu

2. Rimo-Jan Kabel

3. Karmen Kaju

4. Krevon Kaljulaid

5. Anni Kubjas

6. Miia Kubjas

7. Theron Kütt

8. Sven Kaspar Laanemaa

9. Karl Laul

10. Tomi Lepp

11. Diana Lii

12. Lisette Loo

13. Sander Lõbus

14. Mia Lotta Püüa

15. Riko Rannama

16. Karoli Reinart

17. Hanna-Loore Roosioks

18. Tene-Liis Sinivee

19. Rasmus Sõmmer

20. Kert Takkis

21. Travis Tiitus

22. Sten Uue

23. Janeli Vahho

24. Saamuel Vahter

Klassijuhataja Ruth Jasmin

Kuressaare Vanalinna Kool

1.a klass

1. Adeele Arikas

2. Oskar Arula

3. Grisilde Berens

4. Annaliisa Grüntal

5. Keiro Enn Jaam

6. Patricia Jõgi

7. Anett Kahro

8. Kätriin Kivistik

9. Janri Kõrva

10. Maria Ligi

11. Tõnu Lindmets

12. Marten Eerik Lipu

13. Mairold Lopp

14. Kertu Pärs

15. Risto Rüütel

16. Carola Sadam

17. Kevin Truu

18. Robin Vaikla

19. Tristan Vakrõõm

20. Riko Velve

21. Merilin Veskis

Klassijuhataja Kadi Tänav

1.b klass

1. Simo Alliksoon

2. Andres Havi

3. Mia-Liisa Ivanov

4. Sandro Jermakov

5. Miko Joandi

6. Martin Kivistik

7. Arete Koov

8. Raidon Krikun

9. Elis Kuldsepp

10. Leo Laipaik

11. Loore Lepp

12. Alina Lysa

13. Heleriin Maripuu

14. Roxanna Melissa Nelis

15. Karmo Ool

16. Ken-Kevin Rand

17. Kevin Sepp

18. Aksel Zenkevičs

19. Kristel Tammeoru

20. Loreta Tang

21. Rene Marcel Tomson

Klassijuhataja Ene Grass

Kärla Põhikool

1. Oliver Altmann

2. Laurete Avik

3. Erik Jaansalu

4. Rosette Leemet

5. Greete-Liisa Lend

6. Fredi Liiv

7. Liilia-Margarita Mändar

8. Laura Riin Pähn

9. Janell Tänak

Klassijuhataja Riina Eller

Leisi Keskkool

1. Karl Aarn

2. Sergo Ermann

3. Artur Hioväin

4. Steven Humal

5. Martin Jalakas

6. Jarmo Jõksi

7. Kristo Kask

8. Arkos Raian King

9. Keiko Kosk

10. Marten Kuusk

11. Rasmus Laisaar

12. Prince Nazer Omarion Leemet

13. Kuldur Lehtmaa

14. Markus-Erik Lempu

15. Elisandra Melis

16. Reinhard Simon

17. Markus Stamm

18. Lisandra Vohu

Klassijuhataja Katrin Õitspuu

Lümanda Põhikool

1. Markus Asuja

2. Ingrid Kuivjõgi

3. Liisa Laane

4. Joosep Lindau

5. Maarja-Rebeca Luhtaru

6. Mia Maastik

7. Emilie Pink

8. Tõnis Reitalu

9. Sven Reonda

10. Eke Tarkin

11. Kaur Robin Vaher

Klassijuhataja Anneli Saarela

Muhu Põhikool

1. Kärt Aaso

2. Uku Hinnosaar

3. Margaret Kaasik

4. Krisete Keinast

5. Jarko Liitmäe

6. Kert Mattias Naaber

7. Mari-Ann Niinep

8. Anri Pere

9. Miia Tüür

10. Kristofer Vallau

11. Meribel Veskimeister

12. Martin Õue

Klassijuhataja Jana Koel

Mustjala Lasteaed-Põhikool

1. Ranek Kajar Järviste

2. Lucy Lõhmus

3. Rasmus Lõhmus

4. Lisandra Piik

5. Arabella Remm

6. Kenert Tuvike

Klassijuhataja Helje Raaper

Orissaare Gümnaasium

1. Caspar Hartõkainen

2. Caroly Hints

3. Robin Kahest

4. Paul Morgan Kaljuste 5. Meele Kelder

6. Remo Kivimägi

7. Eva Kätliin Leidas

8. Oskar Joosep Metsla 9. Adeele Mölder

10. Andero Niits

11. Mattias Rasmus Noot

12. Arabella Peedu

13. Chris-Ander Pihlak

14. Karl Robert Pruul

15. Merrit Püssim

16. Uku Rüütel

17. Loreen Sirp

18. Anastasia Tamm

19. Erika Viil

20. Brigita Õue

Klassijuhataja Kai Paasoja

Pihtla Lasteaed-Algkool

1. Ilotana Ajangu

2. Ruudi Kull

3. Miia-Lee Tael

4. Andreas Treimann

5. Mairold Õispuu

Klassijuhataja Elen Laine

Saaremaa Ühisgümnaasium

1.a klass

1. Kärt Alas

2. Kärt Drenkhan

3. Eudora Kask

4. Oliver-Sten Kivi

5. Sebastian Kuusk

6. Priidik Lepamets

7. Kerton Lokna

8. Edward Lulla

9. Iko Muru

10. Andra-Liis Noor

11. Remi Ool

12. Carmen Padar

13. Greta Paju

14. Oskar Püüa

15. Isadora Rahumeel

16. Renata Rajas

17. Mattias Raudsepp

18. Gert Silenok

19. Lisette Steinberg

20. Anette Tagaküla

21. Richard Toompuu

22. Herta Trei

23. Karmenete Usin

24. Elisabeth Villsaar

Klassijuhataja Viire Pors

1.b klass

1. Johanna Altmets

2. Jete-Mia Arge

3. Eliise Aus

4. Albert Birkenfeldt

5. Loore Birkenfeldt

6. Jesse Esna

7. Lenna Haandi

8. Renar Kasela

9. Krita Kilumets

10. Tristan Koppel

11. Vanessa Koppel

12. Mia Brit Kreos

13. Steven Mägi

14. Markus Oopkaup

15. Janar Opp

16. Anna Paiste

17. Aleksandra Ruttu

18. Karl Riko Saarkoppel

19. Hugo Sarapuu

20. Merit Soe

21. Arthur Patrick Sääsk

22. Helerin Viktoria Tüür

23. Reio Viil

24. Mirell Õiemets

Klassijuhataja Marina Mäetalu

1.c klass

1. Tauri Lahesoo

2. Karmo Soosaar

3. Hannes Tiitsar

Klassijuhataja Sirje Paakspuu

1.d klass

1. Mart Arro

2. Linda-Liisa Babenko

3. Deara-Dali Kaasik

4. Kaur Kalamees

5. Tuule Kiiker

6. Gerlin Koppel

7. Katarina Lember

8. Tomi Henry Lind

9. Karola Mets

10. Lisette Mets

11. Karel Mänd

12. Meriliis Nabi

13. Lootus Niit

14. Gregor Nõukas

15. Marin Ool

16. Raien Paur

17. Oskar Pihel

18. Anna-Maria Prei

19. Kerttu Põlluäär

20. Birgit Raamat

21. Kennet Saar

22. Tiffany Šaukštelite

23. Emil Vikat

24. Norman Vikat

Klassijuhataja Ave Kalmus

Salme Põhikool

1. Argo Aljandi

2. Romet Aug

3. Alar Kaju

4. Sass Kiil

5. Härri Koltšuk

6. Herko Kruusik

7. Jonatan Kuppart

8. Sandra Mets

9. Jaagup Sirel

10. Marta Uussaar

Klassijuhataja Jana Hõlpus

Tornimäe Põhikool

1. Joann Kärner

2. Tormi-Kristo Pregel

3. Renata Rand

4. Kärt Reinart

Klassijuhataja Külli Reinart

Valjala Põhikool

1. Annabell Ellik

2. Mihkel Ellik

3. Jarek Kald

4. Keiri Kiil

5. Johanna Kirr

6. Emma Kuris

7. Rasmus Lember

8. Liisi Paomees

9. Jass Puhv

10. Kevin Ring

11. Isabel Sannik

12. Oliver Sikut

13. Käti Õunpuu

Klassijuhataja Anneli Saar

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 263 korda, sh täna 1)