Horoskoop

JÄÄR
Sulle meeldib võitlus­õhkkond, peamiselt võitled aga iseendaga. Oled positiivselt häälestatud ja kindel, et saad jagu kõikidest raskustest.
SÕNN
Teravate elamuste ja kirglike mõjude päev. Ole valmis ootamatusteks. Tööasjad ei taha täna sugugi plaanipäraselt minna. Hea päev pidutsemiseks.
KAKSIKUD
Päev toob tõenäoliselt ootamatuid sündmusi. Ole valmis spontaanseks tegutsemiseks ja unusta muretsemine oma pädevuse pärast.
VÄHK
Kipud täna vajuma enesehaletsusse. Tunnetad väga teravalt ülekohut ja mittemõistmist. Püüa olla iseteadlikum ja usalda ennast rohkem.
LÕVI
Kaldud kopeerima oma kaaslaste käitumismaneere. Püüad kõigiga hästi läbi saada ja olla igaühe meele järele, see aga viib sind eemale iseendast.
NEITSI
Oled teravmeelne ja otsekohene. Nüüd on aeg koht kätte näidata neile, kes on siiani end teistest paremaks pidanud ja ületähtsustanud.
KAALUD
Püüa vältida probleemide kunstlikult keerulisemaks tegemist ja iga pisiasja ületähtsustamist. Veeda mõnusalt aega koos sõprade või perekonnaga.
SKORPION
Väldi tülisid vanemate ja võimukandjatega. Võid end rusutuna tunda, kuid tegelikult ei ole asi üldsegi nii halb, kui sulle tundub.
AMBUR
Oled täna positiivselt meelestatud kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste suhtes. Ootad oma kaaslastelt ettepanekuid ja lähed kergesti kaasa igasuguste ekstreemsustega.
KALJUKITS
Tänane päev möödub töötegemise tähe all. Kipud oma igapäevakohustuste kõrvalt ära unustama selle, et aeg-ajalt võiks ka lõbutseda ja puhata.
VEEVALAJA
Võid täna ootamatult sattuda situatsiooni, mis muudab sinu teadvuse taset ja maailmavaadet. Hea päev vaimseks tööks ja enesearendamiseks.
KALAD
Võimalik, et tunned täna soovi eralduda seltskonnast ning tegutseda sõltumatult ja vabalt. Oled enesekindel ja rahulik, mis tuleb sulle kasuks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)