Rae poe jõhkras peksmises kahtlustatakse 24-aastast noormeest (7)

EHMATAV PILT: Meie linnas pole just tavapärane nähtus, et mehed nõnda avalikult karvupidi koos on. Eriti veel tipptunnil toidupoes. TURVAKAAMERA STOPKAADER

EHMATAV PILT: Meie linnas pole just tavapärane nähtus, et mehed nõnda avalikult karvupidi koos on. Eriti veel tipptunnil toidupoes.
TURVAKAAMERA STOPKAADER

Esmaspäeva õhtupoolikul Kuressaare kesklinnas Rae Konsumis jõhkra peksmise asjaosalisteks olid noored mehed: kannatanu on 27 ja arvatav peksja 24-aastane.

Politsei on üle kuulanud kannatanu, kelleks on 27-aastane mees ja hetkel teadaolevalt on teo arvatav toimepanija 24-aastane mees, täpsustas PPA Lääne prefektuuri pressiesindaja Heiko Leesment.

Juhtunu täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks on Delfi andmeil alustatud Lääne ringkonnaprokuratuuris kriminaalmenetlus avaliku korra rasket rikkumist käsitleva paragrahvi alusel.

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Annely Erm sõnas, et juhtunu asjaolud on alles selgitamisel, aga esialgsetel andmetel on teada, et põgusalt tuttavatel meestel väike sõnaline konflikt, mispeale üks meestest teist ründas.

Saarte Hääl kirjutas sel nädalal, kuidas kümned poekülastajad olid esmaspäeva õhtupoolikul Kuressaare kesklinnas Rae Konsumis tunnistajaks otse kassade juures toimunud jõhkrale peksmisele. Ühes kassas ostude eest tasuvale mehele osutus päästikuks teises kassajärjekorras seisnud tuttava märkus.

Mees, kes oli poes sisseoste tegemas koos perega, kargas lühikese sõnavahetuse järel teise kassa juurde ja hakkas oma tuttavat näkku peksma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 445 korda, sh täna 1)

7 kommentaari

 1. Meie kohtupraktika

  Raske rikkumine küll aga karistuseks vaevalt üle 100 tunni ühiskondlikku kasulikku tööd antakse. “Lisakaristuseks” ei lubata pätil alkoholi tarvitaa!

 2. Kret

  jaana0101 mees oli peksja ju. Paadunud kriminaal.

 3. Kohtunikk

  Kuule kodanik, saa ometi aru, et eesti vabariigis on olnud juba piisavalt juhuseid, kui kaklejaid lahutama minejad on karistuse saanud meie suurepäraselt kohtusüsteemilt. Tegemist ei ole pealtvaataja argusega vaid sinusuguste poolt loodud sotsiaalse süsteemiga, mis toetab joodikuid ja päevavargaid.

 4. lugeja

  kannatanu

 5. ...?

  näitab 5 kommentaari, kirjas neli? Müstika

 6. kata

  Ei no kui see lõhmus oli siis sellele kulus küll ära ja usun et kulub veelgi.

 7. Ei ole võrdsust

  Jälle müstika: näitab 6 kommentaari, järgi vaid 3. Kellelegi ei meeldinud tõde. Kohtus on mitu kaasust, kus pealtvaatamise eest on määratud kaasosalemine, miks nüüd selleks ei räägita, et terve poetäis kaasosalejaid??? Kellelgi hakkas häbi?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tõesta, et sa pole robot