Ken Torn – Riivo Mesila Lõuna-Eesti rallil kolmandad (1)

Reedel ja laupäeval sõidetud Lõuna-Eesti ralli kaheveoliste kuni 1,6-liitrise mootoriga autode EMV3 arvestuses said Ken Torn ja Riivo Mesila kolmanda koha.

Hooaja kolmanda klassivõidu ja absoluutarvestuse suurepärase viienda koha saavutasid Miko-Ove Niinemäe ja Martin Valter (Peugeot 208), kellele Torn-Mesila (Ford Fiesta R2) kaotasid 39 sekundiga.

“Pärast Rally Estoniat tegid OT Racingu mehed tubli töö ja valmistasid meile auto, millega saime üle pika aja muretult sõita ja ainult võistlusele keskenduda,” ütles Ken Torn. “Reede- ja laupäevahommikused katsed ei sujunud meil väga hästi, olime veidi “toored” ja vigu tuli mõlemalt poolt, aga pärast laupäevast lõunapausi hakkasid asjad veidi paremini toimima.”

Viienda koha sõitsid välja Kenneth Sepp ja Tanel Kasesalu Ford Fiesta R2-l, kaotades klassivõitjatele 2.20.

Klassis EMV5 said Lauri Peegel ja Andres Tammel Honda Civicul viienda ning Tauri Pihlas ja Ott Kiil Toyota Starletil kuuenda koha.