Horoskoop

JÄÄR
Pööra täna rohkem tähelepanu oma partneri soovidele. Kui siiani surusid oma tahtmist teistele peale, siis nüüd on aeg omalt poolt midagi vastu anda.
SÕNN
 Hea päev alustada uut koostööd inimestega, kes on loominguliselt sama aktiivsed kui sa ise. Võite üheskoos luua midagi väga imelist.
KAKSIKUD
Harmooniliste ja rahulike mõjudega päev. Võiksid täna korda saata nii mõndagi, kuid kipud olema selleks liiga laisk. Meelsamini puhkaksid.
VÄHK
Hea päev tegeleda pooleli jäänud probleemide lahendamisega. Sinu käitumine äratab täna rohkem tähelepanu kui tavaliselt. Oled üsna aktiivne.
LÕVI
Tänane päev võib tuua pingeid armuasjades. Võimalik, et puutud kokku isikuga, kes püüab sulle oma tundeid vägisi peale suruda. Väldi alkoholi!
NEITSI
Hea päev ametialasteks uuendusteks. Võimalikud uued pakkumised või ameti- ja palgakõrgendus. Emotsionaalselt oled üsna reserveeritud.
KAALUD
Võimalik, et puutud täna kokku selliste probleemidega, nagu depressioon, närvilisus ja üksildus. Otsi suhet iseendaga, püüa end üles leida.
SKORPION
Võimalik, et pead langetama tähtsaid otsuseid või asendama mõnd kõrgemal kohal olevat isikut. Sinu käitumine kipub konservatiivne olema.
AMBUR
Sinu muredele toob nüüd leevendust eelkõige see, kui oled ise avatud ja räägid oma tunnetest. Võimalik, et leiad ootamatu ja positiivse lahenduse.
KALJUKITS
Puutud kokku võõraste kultuuridega. Võimalikud suhted välismaalastega või pikem reis. Hea päev loominguliseks eneseteostuseks.
VEEVALAJA
Tänane päev võib tuua positiivset selgust kõiges, mis siiani selgusetu olnud. Ole valmis kuulama tähelepanekuid sinu isiksuse kohta.
KALAD
Illusioonidest vabanemine võib sinus tekitada viha ja raevu. Mitte miski ei taha minna plaanipäraselt. Seepärast on parem võtta endale vaba päev ja puhata.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)