Horoskoop

JÄÄR
Oled täna rahaasjades heldekäeline ja võidad kergesti populaarsust. Arvesta aga, et tõmbad sellega ligi isikuid, kes on valmis su heldust ära kasutama.
SÕNN
Võid täna kokku puutuda isikutega, kes on sinu suhtes umbusklikud ja paranoilised. Püüa olla võimalikult avatud ja räägi oma tunnetest.
KAKSIKUD
Võimalik kokkupuude juriidiliste probleemidega. Samuti võib hakata sinu elus tavalisest tähtsamat rolli mängima mõni vanem mees või isa.
VÄHK
Kipud täna ebameeldivate pisiasjade puhul silmi kinni pigistama ja enesele valetama. See ei tule sulle aga sugugi kasuks. Vaata tõele silma!
LÕVI
Tegeled eneseanalüüsiga. Saad uusi kogemusi ja elutarkust. Kui tunned depressiooni ja soovimatust kohustusi täita, oleks targem puhata.
NEITSI
Saavutad täna oma kaaslastega usalduslikud ja lähedased suhted. Võimalik, et keegi otsib sinult abi ja kaastunnet. Aidates teisi, aitad ka ennast!
KAALUD
Kaldud täna asju unustama. Hooletult antud lubadused võivad hiljem palju tüli teha. Tegele täna asjadega, mis sinult erilist pingutust ei nõua.
SKORPION
Võimalikud probleemid või takistused liiklusega või liikumisega ühest paigast teise. Püüa olla tähelepanelik ja kontrolli oma plaanid üle.
AMBUR
Puutud nüüd kokku inimestega, kes tunnevad vajadust sulle südant puistata. Püüa olla mõistev ka nende suhtes, kelle probleemid sulle korda ei lähe.
KALJUKITS
Võid kokku puutuda inimestega, kes sind alt veavad. Kui pead midagi suurt korraldama, pöördu nende poole, keda hästi tunned.
VEEVALAJA
Leiad, et kokkukuuluvustunne lähedastega ja ühendus perekonnaga aitab sul vältida psühholoogilisi kriise. Hea päev puhkuseks.
KALAD
Võimalik, et sulle tehakse täna mitu head pakkumist. See võib juhtuda nii ametlikes valdkondades kui ka eraelus. Sinusse võib armuda korraga mitu inimest.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)