Horoskoop

JÄÄR
Hõljud täna oma maailmas ja igasugune koostöö sinuga on raskendatud. Võid avastada, et oled reaalsest maailmast totaalselt eraldunud.
SÕNN
Suudad täna oma optimismiga paljusid inimesi nakatada. Samas oled ise avatud vaid meelelahutusele, tööasjad ei taha sugugi sujuda.
KAKSIKUD
Võid nüüd optimismi ja positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea aeg koostööks. Paranevad suhted perekonnaga.
VÄHK
Esile võivad kerkida probleemid, mis on seotud materiaalse poolega sinu elus. Peaksid olema väga tähelepanelik rahakulutamisel.
LÕVI
Sinu suure tagasihoidlikkuse tõttu võidakse sind pidada külmaks ja tundetuks. Püüa olla avatum ja konkreetne oma seisukohtade esitamisel.
NEITSI
Täna on sinu elujõud tavalisest võimsam ja tunned vajadust midagi korda saata. Sattudes suurde õhinasse, võid unustada lubadused, mida andnud oled.
KAALUD
Sarnaned vulkaanile, mis kord akti­vi­seerub ja siis jälle uinub. Selline olukord paneb isegi sind ennast imestama.
SKORPION
Aktiviseerub sinu seksuaalne energia ja vajadused, mis sellega seotud. Kaldud ekstreemsetesse ja kummalistesse suhetesse.
AMBUR
Täna on muretu ja rõõmsameelne päev. Isegi tüütu või ebameeldiv tegevus ei häiri sind. Lendled nagu liblikas ühelt õielt teisele.
KALJUKITS
Täna võib sulle ootamatult sülle sadada mõni lisateenimise võimalus või lihtsalt rahaline edu. Hea aeg investeerimiseks.
VEEVALAJA
Tajud õhus armastuse või armumise energiat. Suureneb soov romantika ja ilu järele. Samas häbened oma tundeid välja näidata, kartes naeruväärsena näida.
KALAD
Hakkad tähelepanu pöörama oma kaaslaste huvidele ja võid need iseenda omadest kõrgemale seada. Suurenenud empaatiavõime. Väldi liigset sentimentaalsust.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)