VIDEO: Maria Merisalu üllitas Jam Ariana muusikavideo

uudis_jamaria

Funki, souli ja rocki mõjutustega bändi The Brackets Saaremaalt pärit laulja Maria Merisalu (fotol), kes ühtlasi astub üles sooloartistina nimega Jam Aria, tuli läinud pühapäeval lagedale uue muusikavideoga laulule “In Your Face”. Alles paar nädalat tagasi tulidki tal kaks soolosinglit välja, üks neist mainitud lugu.

Maria hakkas tõsiselt muusikategemisse suhtuma kümme aastat tagasi, viimased neli aastat on aga olnud tema jaoks kõige produktiivsemad. Bändis on ta olnud kolm aastat ja sel aastal hakkas ta rohkem tegelema ka sooloprojektiga. “Laulan souli ja funki, aga hästi südamelähedane on räpp. Seega on mul paljud lood räppimisega,” tunnistas ta.

Sooloartistina on Maria Merisalul ametlikult väljas neli lugu, millest ühele on nüüdseks valminud ka muusikavideo. Bändiga on nad ametlikult välja jõudnud lasta kuus lugu, millest kolmele on ka video. Bändis on Maria ainuke saarlane.

Kõik laulude sõnad on ta ise kirjutanud ja loonud ka meloodia. “Hakkasin luuletusi kirjutama 13-aastaselt, 15-aastaselt juba inglise keeles,” tunnistas ta. Praegu proovib ta hakata kirjutama ja esitama ka eestikeelseid lugusid.

Maria on enda sõnutsi üsna iseõppinud laulja. Kunagi käis ta kuus kuud hääleseadja juures, kolm kuud oli Inglismaal Point Blank Music koolis laulukirjutamise kursusel. “Ma ei olnud noorena eriti kiidetud laulmises, kuid ma ei suutnud seda ka mitte teha. Nii ma jätkasin harjutamist ja enda hääle otsimist ja tänaseks olen enda arengus jõudnud punkti, kust saab veel edasi areneda,” on Maria veendunud.

Maria Merisalu elab püsivalt Tallinnas. Pealinna kolis ta tegelikult juba siis, kui oli 9-aastane. “Aga kuna mul sugulased on Saaremaal, siis käin seal päris tihti ja Kuressaaret nimetan pigem koduks,” nentis ta.

Verivärske loo muusikavideo räägib Maria sõnutsi sellest, kuidas kõigest hoolimata ja teiste uskumisele risti vastu saab ta praegu siiski tegeleda sellega, millest ta väikesest saati on unistanud. Muusikavideos lööb kaasa veel vähemalt kaks saarlast – Marleen Heldemeel ja Ramon Paukson.

Saaremaal näeb Mariat esinemas 12. augustil Triigi sadamas toimuval üritusel nimega Booty Powder.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 519 korda, sh täna 1)